Skocz do zawartości
Libter

Rekrutacja do administracji (i nie tylko)

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z demokratycznym głosowaniem na Discordzie odnośnie wprowadzenia dyktatury ogłaszam rekrutację do administracji poprzez publiczne podania w których każdy może się wypowiedzieć, natomiast finalny skład ekipy wybiorę osobiście.

Poza czysto-forumową administracją poszukuję też osób do rozwoju fanpage'a, Discorda, spisania regulaminów czy utworzenia forumowego bloga także dla każdego powinno się znaleźć miejsce 🙂 Masz jeszcze inny pomysł - kanał na YouTube, serwer Minecraft, nawiązywanie współpracy? Również możesz pisać!

Wzór:

 • Dyspozycyjność: widełki godzin online w dni powszednie / wolne
 • Czas na forum: widełki godzin na wyłączność dla forum w całym tygodniu
 • Umiejętności: doświadczenie z silnikiem IPS, programowanie, tworzenie treści, itp., itd.
 • Wnioski które umiem zrealizować: wg. https://wnioski.craftsite.pl/ - im więcej tym lepiej
 • Uprawnienia o które wnioskuję: np. edycja stylu, tworzenie wpisów na fanpage'u - im mniej tym lepiej
 • Motywacja: dlaczego chcę zaangażować się w rozwój CraftSite

Oznaczam osoby dotychczas składające nieformalne podania: @NeXoneQ, @JanekJaran, @Reedzev_, @PanCake, @zeber, @Hevbis, @22251251435, @Ixidi, @meszerbi.

Powodzenia!

 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać - rekrutacja trwa oficjalnie do 18.12 włącznie. Wyniki cząstkowe mogą pojawić się wcześniej (14.12).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie wszystkie punkty zostały rozpisane tak jak powinny wg wzoru, wiec doprecyzuję dla @Azure, @JanekJaran, @xVendrome i innych kandydatów. Jednocześnie zaznaczam, że precyzyjna odpowiedź na poniższe punkty jest najbardziej znacząca jeśli chodzi o wynik podania:

Czas na forum: widełki godzin na wyłączność dla forum w całym tygodniu - np. 2 godziny dziennie czyli 14 godzin. Mowa o godzinach w 100% do dyspozycji na zadania związane z administracją, więc pisanie o 9 godzinach dziennie raczej mija się z celem 😛

Wnioski które umiem zrealizować: wg. https://wnioski.craftsite.pl/ - im więcej tym lepiej - dokładna lista: tylko te wnioski do których ma się pewność umiejętności realizacji, więc krótko i zwięźle. Realizacja wniosków nie może wymagać więcej niż poniższych uprawnień.

Uprawnienia o które wnioskuję: np. edycja stylu, tworzenie wpisów na fanpage'u - im mniej tym lepiej - trochę dziwny punkt, ale uprawnienia do wszystkiego czyli do niczego powodują z jednej strony zastój w krytycznych częściach forum, a z drugiej zajmowanie się głupotami. Tutaj również przydadzą się konkrety poparte umiejętnościami (np. chciałbym dostęp do opisywania działów oraz edycji stylów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na mniejszą niż planowaną ilość podań wyniki cząstkowe nie pojawią się. Pełne wyniki zgodnie z planem zostaną opublikowane 18.12, więc do 17-tego można składać jeszcze podania. 

 • Polubienie 1
 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wyniku rekrutacji do administracji dostają się @Ewald oraz @JanekJaran, a także @Vylence w charakterze community managera. Kolorki i uprawnienia nadam w najbliższym czasie 😛

 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...