Skocz do zawartości
xxjaroxx

Poszukiwana odpowiedzialna ekipa

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję odpowiedzialnej i w miarę doświadczonej ekipy do rozwoju serwera minecraft :

O jakim serwerze mowa: Zmodyfikowany serwer minecraft , myślę że wersja 1.7.10 lub inna , będzie to survival , miasta (plugin:towny) , i trochę rp , nie będzie to serwer typu p2w utrzymanie serwera będzie składać z dobrowolnych dotacji i czasem z mojego portfela . Więcej info będzie dla wtajemniczonych. 

Stanowiska które są wolne :

-Budowniczy 0/6

-Technik 0/2

-Pluginer/skrypter* 0/2

-Administrator 0/2 ==Aktualnie rekrutacja na to stanowisko wstrzymana do czasu ukończenia projektu w 70%==

-Support 0/4 ==Aktualnie rekrutacja na to stanowisko wstrzymana do czasu ukończenia projektu w 70%==

-mod 0/2 ==Aktualnie rekrutacja na to stanowisko wstrzymana do czasu ukończenia projektu w 70%==

-Designer 0/2 

Wzór podania (podania proszę kierować na pw)

Czy masz mikrofon?:

Czy masz discorda(Bez discorda odrzucam):

ile czasu mogę poświecić na pomoc:

doświadczenie(programowanie,skryptowanie,design,budowanie itp , i na jakim poziomie jestes od 0-5) :

obeznanie z komendami(world edit,world guard,essentials):

obeznanie z voxelsniper:

Wszystkie podania złożone do mnie na pw , pozostaną prywatne .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...