Skocz do zawartości
Fegorath

Historia Twojego nicku

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie można opisać skąd pochodzi Wasz nick, czy został wymyślony, może zainspirowany czymś albo po prostu skopiowany od kogoś.

Skoro założyłem ten temat to i wypada bym przedstawił historię swojego nicku 🙂

Mój nick powstał ponad 10 lat temu, na potrzeby gry (niestety nie pamiętam już nazwy, pamiętam tylko że jakieś mmorpg) , był to też czas masowego czytania przeze mnie fantastyki , traf chciał że byłem w trakcie czytania Silmarillonu Tolkiena. Zainspirowałem się brzmieniem niektórych imion tam występujących ale samo imię postanowiłem wymyślić samemu by po prostu było oryginalne. No i się udało bo przynajmniej w Minecraft nicku oprócz mnie nikt inny nie używa. Parę miesięcy temu za to komuś z serwera na którym grałem,chyba na tyle spodobał się mój nick że postanowił zrobić kanał z Minecraftem z nazwą zawierającą mój nick 🙂

Przez jakiś czas kierowany chęcią zmiany kombinowałem nad zmianą nicku. Najdłużej używając nicku Togarian i Ternethor , inspirowane słowami celtyckimi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...