Skocz do zawartości
Fegorath

Historia Twojego nicku

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie można opisać skąd pochodzi Wasz nick, czy został wymyślony, może zainspirowany czymś albo po prostu skopiowany od kogoś.

Skoro założyłem ten temat to i wypada bym przedstawił historię swojego nicku 🙂

Mój nick powstał ponad 10 lat temu, na potrzeby gry (niestety nie pamiętam już nazwy, pamiętam tylko że jakieś mmorpg) , był to też czas masowego czytania przeze mnie fantastyki , traf chciał że byłem w trakcie czytania Silmarillonu Tolkiena. Zainspirowałem się brzmieniem niektórych imion tam występujących ale samo imię postanowiłem wymyślić samemu by po prostu było oryginalne. No i się udało bo przynajmniej w Minecraft nicku oprócz mnie nikt inny nie używa. Parę miesięcy temu za to komuś z serwera na którym grałem,chyba na tyle spodobał się mój nick że postanowił zrobić kanał z Minecraftem z nazwą zawierającą mój nick 🙂

Przez jakiś czas kierowany chęcią zmiany kombinowałem nad zmianą nicku. Najdłużej używając nicku Togarian i Ternethor , inspirowane słowami celtyckimi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic specjalnego, mam na imię Grzesiek, a 11 to pierwsza dwucyfrowa liczba pierwsza 🙂 Co ciekawe, ten nick jest zaskakująco rzadko zajmowany przez innych ludzi.

Jako nicku zastępczego używam Jedenastki (słownie), co jednak nie zdarza się często.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...