Skocz do zawartości
VaporeonPL

PvP-Mob - PvE na miarę 2019 roku

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Prawdopodobnie grałeś na wielu serwerach i szukałeś tego idealnego. Jeśli tak, to mam propozycję:

PVP-MOB!

PvP-Mob to prosty serwer PvE polegający na walce z mobami i expieniu. Znajdziesz tu:

• system szkatułek,
  • ciekawe bronie,
  • handel z osadnikami,
  • targ,
  • wiele innych fajnych rzeczy.

Bardzo mocno wzorowaliśmy się na serwerze pvp.iq.pl, który jednak upadł i raczej już nigdy nie powróci.

A teraz podstawowe informacje, żeby nikt się nie dowalił:

• Wersja: 1.13.2
  • IP: 51.75.32.212:25565, pvpmob.ml, pvpmob.ga, pvpmob.cf, pvpmob.gq, pvpmob.tk
  • Tryb: PvE
  • Premium: Tak (w przyszłości usuniemy ten wymóg)
  • Sloty: 20
  • Faza: Pre-Alpha

Ale teraz ktoś może się spytać, czemu reklamuję serwer w tak wczesnej fazie. Tutaj parę powodów:

1. Chcę, żeby ktoś pomógł mi naprawiać serwer z błędów, a zainteresowani gracze są dla tego najlepsi.
  2. Lubię grać z ludźmi.
  3. Warto by było poznać opinie ludzi, zainteresowanie serwerem etc.
  4. Lepiej mieć jakąkolwiek społeczność niż trzymać serwer dla samego trzymania, czyż nie?

Zapraszam do wspólnego testowania!

Wiele rzeczy na serwerze może nie działać poprawnie/w ogóle. Nie ponoszę odpowiedzialności za przedmioty utracone w wyniku błędów gracza, jednak jestem odpowiedzialny za przedmioty utracone w wyniku błędów serwera. Cheatowanie jest surowo zabronione, a sprawcy karmieni banem. Ponadto na serwerze obowiązuje netykieta i nie wyrażam zgody na łamanie prawa. Nie podoba mi się również angażowanie polityki w serwer. Reszta jest wyjaśniona na serwerze. Miłej gry! 🙂2019-07-14_15.44.59.png2019-07-14_15.44.53.png

Edytowane przez VaporeonPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo lubię pve, ale gdzie jest ip?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niepotrzebny dopisek małą czcionką nad obrazkiem, pozatym to prezentacja średnia

no i gdzie jest ip? xD

i radziłbym już teraz dac mozliwosc grania na nonpremium, bo startowanie w Polsce jako serwer premium to bezsens. no chyba że chcesz, aby na serwerze grały 3 osoby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Somka napisał:

Bardzo lubię pve, ale gdzie jest ip?

Najwyraźniej zapomniałem dopisać, teraz wszystko powinno być. Aktualnie mam problemy z rejestracją domeny (docelowo pve-mob.cf), więc IP jest numerkowe.

Możliwość gry na nonpremium zostanie dodana w przyszłości (najprawdopodobniej już za niedługo), aktualnie serwer jest w bardzo wczesnej fazie.

edit: Parę zmian z serwera. Odblokowałem zwykłe szkatułki, dodałem nowe (wakacyjne!), dorobiłem pięć nowiutkich domen i jeszcze zwiększyłem maksymalny poziom z 10 na 20. Zmiana błaha, ale zawsze jakaś.

Edytowane przez VaporeonPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...