Skocz do zawartości
Bot Wnioskowy

Dodawanie +1 samemu sobie na wnioski.craftsite.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik @Cubixor dodał nowy wniosek:
Dodawanie +1 samemu sobie na wnioski.craftsite.pl

Tworząc tu wniosek można dodać sobie samemu +1 (kliknąć tą zieloną strzałkę w górę, oznaczającą, że jesteśmy za podaną poprawką/propozycją) co wydaje mi się bezsensowne, bo jeśli tworzymy wniosek to wiadomo, że jesteśmy za jego wprowadzeniem.

OTWÓRZ WNIOSEK
Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.

• Polubienie 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli co proponujesz - zaznaczać tą strzałkę w górę domyślnie? 😛 Jest jeszcze opcja zabronienia głosowania na swoje, ale to raczej kiepsko bo każdy ma prawo do głosu, a jedna osoba może tworzyć wniosek w imieniu całej grupy...

W każdym razie wg. mnie jest obecnie ok - wnioski są oddzielone od osób, można wstawiać je w cudzym imieniu albo wycofać się po czasie z własnej propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem o zablokowaniu głosowania na swoje bo wydaje mi się, że to trochę tak jak dawanie lajków samemu sobie pod postem. Ale jak wolisz - nie każdy musi się ze mną zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jednak myślę, że @Libter ma podgląd polubień i sam ostatecznie podejmuje decyzję czy to ma rację bytu. Bardziej logiczne byłoby jednak wypisanie Osób za daną propozycją i osób przeciw danej propozycji. Nie wiem w sumie czemu głosowanie jest anonimowe, ale tak by było bardziej transparentne , gdyby po prostu pokazało osoby które głosowały na to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Xanter napisał:

Ja jednak myślę, że @Libter ma podgląd polubień i sam ostatecznie podejmuje decyzję czy to ma rację bytu. 

Jasne, że mam. A nawet historię edycji! 😆

1 minutę temu, Xanter napisał:

Nie wiem w sumie czemu głosowanie jest anonimowe, ale tak by było bardziej transparentne , gdyby po prostu pokazało osoby które głosowały na to.

IMO głosowanie powinno zostać tajne (jak większość głosowań zresztą włączając wybory w Polsce 😛), żeby nie wywierać presji. Każdy powinien głosować wg uznania nawet jeśli jest to jeden głos przeciw dwudziestu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...