Skocz do zawartości
Fegorath

PewDiePie i seria Minecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Youtuber PewDiePie tydzień temu rozpoczął serię filmików z Minecraft na swoim kanale. Czemu podaję to dopiero teraz?

Z tego powodu iż youtuber ten często wstawia maksymalnie 2, góra 3 filmiki z danej gry nawet nie kończąc jej. Wolałem się upewnić iż będzie z tego dłuższa seria. Ponoć gra w te grę pierwszy raz - niestety nie jestem stałym widzem więc ciężko mi to zweryfikować.

https://www.youtube.com/watch?v=VGt-BZ-SxGI&list=PLYH8WvNV1YEn9PkI2stxJWMs8GRit66Rz&index=5 link do serii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lol, jaki nub

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, Fegorath napisał:

Ponoć gra w te grę pierwszy raz - niestety nie jestem stałym widzem więc ciężko mi to zweryfikować.

Zależy, bo kiedyś grał w minecrafta no ale od tej alfy dość dużo w minecrafcie się zmieniło :v

• Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kappa Peridot (McKoxu) coś mi świtało że go już widziałem parę lat temu w mc ale wolałem nie podawać tego za pewnik, zwłaszcza że zasugerowałem się komentarzem pod jednym z filmików iż pierwszy raz w to gra (patrząc po jego grze można to było uznać za prawdopodobne). W każdym bądź razie, jest jakaś seria z gry u niego, a jak długa to się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OLefiDL_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

"Oh wow. Oglądałem kilka odcinków @pewdiepie, w których grał w Minecrafta i kocham wszystkie nowe rzeczy, które widzę.

Niesamowita praca :D"

• Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...