Skocz do zawartości
Lethal

Stare serwery mc. Kupowanie rang.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Pamiętacie jeszcze stare serwery Minecraft? O ile pamiętam była to wersja 1.2.5. lub 1.3.2. Na takich serwerkach dało się kupować np GM lub OP (czy tam Admina, zależy jak było to nazwane). Wydaje mi się, że był to zazwyczaj tryb z działkami. Jak wspominacie te udogodnienia, serwery i przyjemność z gry?  I drugie pytanko, myślicie, że przeszło by kupowanie rang w tych ,,czasach" ?  Było to robione pod dzieci i sam jako dziecko bardzo chciałem nabyć takie permisje Administratora 😛  (nie myślę robić takiego serwa tylko naszła mnie taka rozkmina) Co myślicie? Zapraszam do dyskusji 🙂 

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze na 1.5.2 istniał taki serwer (jakiś PvP). Na moim (także na 1.5.2) praktykowałem takie coś, ale nikt nic nie kupował 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś coś takiego już by nie przeszło. Kiedyś jeszcze, choc pewnie i dziś dałoby się coś takiego znaleźć by awansować na admina trzeba było ,,zasponsorować" okreslona kwotą serwer. Jako wkład i udowodnienie że zależy.

Wedlug mnie takim ukrytym powodem była raczej chęć zabezpieczenia serwera przed rozwaleniem i lekkie naciagniecie na kase.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie grając na takich jako dzieciak totalnie nie czułem żalu do administracji za kupowanie rang. Było to dla mnie czymś naturalnym. Pamiętam jak jeszcze kolega kupił GM i rozdawał nam dziaxy a my podjarani jak nie wiem 😛

Macie jakieś fajne wspomnienia czy raczej negatywne zdanie na temat tamtych serwów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam raczej negatywne. Rozdawanie itemów generowało ruch ale na dzień lub 2. Obdarowane osoby po tyg. posiadania wszystkiego uciekały na inne serwery.

Co do kasy za bycie adminem lub kimkolwiek innym w admie. Unikałem takowych. Uważajac (co sie wielokrotnie potwierdzało) że serwery te nie sa robione z pasji a dla forsy. Czesto takze kiepsko zarządzane.

Wolałem szukać takich gdzie liczylo sie osobiste zaangażowanie każdego w admie, bez wymogow finansowych. Rozliczenie jedynie za aktywnosc i ,,pracę" na rzecz serwera.

Troche mi zeszło na poszukiwaniach przez te 9 lat gry, bo po 6 latach wreszcie moglem ,,zakotwiczyć " sie na dluzej na odpowiednim serwerze. Tak to zazwyczaj do okolo pol roku maks gdzies dzialalem. A i potrafilem dzialac na kilku serwerach na raz.

Takze bym stwierdzil ze kiedys serwerow za kase , dla kasy lub po prostu kiepskich bylo po prostu wiecej. Ale tez takie czasy kiedy to postawienie serwera bylo jeszcze latwe, prawie kazdy swoj serwer chcial miec. A i starac sie nie trzeba jeszcze bylo, starczaly ogolnodostepne pluginy.

• Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...