Skocz do zawartości
SergeantGoodberry

Wykrywanie nazwanych itemów w EQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję pomocy w komendzie execute. Mianowicie, chciałbym zrobić tak, aby gra wykrywała, czy gracz trzyma w lewej ręce zegar nazwany w kowadle "Tick Booster". Udało mi się dojść do momentu, w którym gra wykrywa odpowiednie item o odpowiednim ID w odpowiednim slocie w EQ. Niestety nie wiem jak wstawić warunek danej nazwy (ważne, że jest to nazwa zmieniona przez kowadło). Moja komenda wygląda w tym momencie następująco:

/execute as @a if entity @s[nbt={Inventory:[{id:"minecraft:clock",Slot:-106b}]}]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

/execute if entity @p[nbt={SelectedItem:{id:"minecraft:clock",Count:1b,tag:{display:{Name:"{\"text\":\"Tick Booster\"}"}}},SelectedItemSlot:1}]

Jestem na telefonie więc nie mam pojęcia czy zadziała. Zmień numer slotu na jaki chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie działa. Może dlatego, że nazwa zegara podana w twojej komendzie jest w formacie json. Mi natomiast chodzi o nazwę zmienioną w kowadle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...