Skocz do zawartości
Klinek

Serwer zmodowany za granicę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy to forum żyje ale od dawna męczy mnie jedna myśl chce sie nią z wami podzielić.

Chce otworzyć serwer minecraft na modach (tak wiem hejterzy nie musicie sie udzielać) Aleee.. Pod zagranice

Wszystko pod angielsku reklama za granicą (wiadomo o co chodzi) Jeśli jesteś tym zainteresowany napisz na pv 

Szukam każdego od sponsora po helpera 

Zapraszam i pozdrawiam Towarzysze\

Jeśli zainteresuje sie więcej ludzi podam serwer Discord (Wtedy takowy powstanie) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki serwer modowany techniczny+ bronie i frakcje... umm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obawiam się, że konkurencja na rynku angielskim będzie zbyt duża dla tak małego projektu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, nikdomi255 napisał:

Obawiam się, że konkurencja na rynku angielskim będzie zbyt duża dla tak małego projektu. 

Warto spróbować. Przecież cie nie zjedzą i nie wytoczą wojny 😛 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Archez napisał:

Taki serwer modowany techniczny+ bronie i frakcje... umm

Możliwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Klinek napisał:

Warto spróbować. Przecież cie nie zjedzą i nie wytoczą wojny 😛 

Owszem, przy czym to zależy, ile masz czasu wolnego na stworzenie czegoś, co może od razu umrzeć na rynku (z dużym prawdopodobieństwem) - może to być mocno frustrujące, uwierz mi 😉 

BTW. Odpowiadaj na wiadomości w jednym poście, nigdy nie pisz dwóch lub więcej postów pod rząd 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, nikdomi255 napisał:

Owszem, przy czym to zależy, ile masz czasu wolnego na stworzenie czegoś, co może od razu umrzeć na rynku (z dużym prawdopodobieństwem) - może to być mocno frustrujące, uwierz mi 😉 

BTW. Odpowiadaj na wiadomości w jednym poście, nigdy nie pisz dwóch lub więcej postów pod rząd 😉 

I tak spróbuję i dziękuje za Rady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zalążek pomysłu nie jest zły. Nasze community (PL) Co do samych serwerów mc (Czy to Vanilla czy forge) jest raczej bardzo mała (I stosunkowo się zmniejsza z każdym miesiącem) Tak więc właśnie najlepiej uderzyć za granice 😄 Wszystko zależy od ciebie jaki to byłby serwer. Techniczny, przygodowy, jakieś frakcję czy może survival w ciężkich warunkach pogodowych, od groma nowych mocniejszych potworów. 

Co do samej ekipy jeżeli nadal poszukujesz osób do ekipy to możesz śmiało pisać. Może się do czegoś przydam 🙂

Kontakt discord : Calem#4337

//EDIT: Zalecam również dołączyć do naszego discorda (Połączyć konto z forum) Na pewno znajdziesz tam parę osób które z przyjemnością pomogą ci w budowie teoretycznego serwera 🙂 

Edytowane przez Calem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...