Skocz do zawartości
JanekJaran

Battle Royale w CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu valve opublikowało Counter strika w darmowym modelu w związku z dodaniem trybu battle royal. Jakie macie na jego temat zdanie?

Edytowane przez JanekJaran
ort.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie grałem, ale nie widzę CS:GO w trybie Battle Royale. Jak zagram chociaż rundkę to potem wyedytuję i podzielę się wrażeniami :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imo gra od dawna zdycha i szukają czegoś, co przyciągnie graczy. Jak to mówią, tonący brzytwy się chwyta.

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten darmowy model mnie niepokoi, myślę że będzie pełno haxów na serwerach. Wystarczy stworzyć nowe konto steam i znowu grasz identycznie jak grałeś ... nie wiem czy to dobre rozwiązanie ten F2P co nie zmienia tego, że mikrotransakcje to mieli od dawna.

Na ten tryb póki co ciężko się dostać, bo jest boom na niego.

• Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CS:GO nie jest już na topie. Kiedyś był dla Valve złotą kurą, nic więc dziwnego, że próbują przywrócić go do łask. Szkoda tylko, że robią to w najbardziej desperacki sposób. 

Cóż, nigdy fanem giery nie byłem, jak kompletnie padnie to nie będę płakał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mam być szczery, to od dawna CS upada, ale jednak fajnie się gra nadal. Tryb Battle Royale posiada jeszcze dużo błędów, na czym również inne tryby przez kilka godzin miały problemy, ale to już naprawione. Oczywiście konta, które wykupiły CS'a mają Prime, a ci co pobrali za darmo to albo muszą na prime wypracować, albo wykupić za 50zł. Czyli innymi mówiąc - wylosuje nas z graczami z kontami Prime, a nie z randomami, haxami, jak kto ktoś opisał. Moim zdaniem idzie to w złą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie jest to zwyczajny akt desperacji i próba chwytania się za aktualne trendy, które jednak powoli zanikają.

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to po 3 rundach mogę powiedzieć parę słów. Gra przeciwko sobie 16 osób, na mapie wybiera się miejsce swojego zrzutu gdzie się zaczyna z jakąś gotówką i paroma zestawami leczącymi. Wszystkiego nie będę opisywał, jednak na pewno różni się rozgrywka od takiego Fortnite czy PUBG. Ogólnie na mapie widać w przybliżeniu gdzie znajdują się przeciwnicy, można dokupować sobie rzeczy które przylatują dronem. Mapa jest całkiem mała, więc gry są raczej nastawione na szybkie rundy, niż na godzinne sesyjki. Czy bym polecił? No rundkę zawsze można sobie zagrać dla spróbowania i warto przekonać się samemu, ogółem nie planuję grać w ten tryb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi akurat bardziej przypadło CS:GO od Fortnite, ponieważ jest podzielone na krótsze gry i jest mniej przeciwników, już z kilka razy udało mi się zająć podium, raz nawet wygrać, co jest genialnym wynikiem w stosunku do moich 4 godzin w tej grze. Ale Fortnite zaintrygował mnie samolotami i może znowu go przetestuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, JanekJaran napisał:

Mi akurat bardziej przypadło CS:GO od Fortnite, ponieważ jest podzielone na krótsze gry i jest mniej przeciwników, już z kilka razy udało mi się zająć podium, raz nawet wygrać, co jest genialnym wynikiem w stosunku do moich 4 godzin w tej grze. Ale Fortnite zaintrygował mnie samolotami i może znowu go przetestuje.

Ja mam ponad 780 godzin i wciąż nie wygrałem, Fortnite według mnie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...