Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Surv.png.54b9a00e936ea7a0932145a2e7b5fbba.png

Wielka niewiadoma na bezkresnych obszarach survivalowej mapy, potwory czyhające na i pod powierzchnia ziemi to tylko kilka z atrakcji, jakie gracze mogą znaleźć na tym serwerze. Przydatną może być komenda /pomoc, która zawiera listę podstawowych komend dla poszczególnych pluginów.  Możliwości zarabiania jest kilka: wykonywanie prac zleconych, sprzedaż rzeczy w sklepie admina, sprzedaż asortymentu innym graczom na własnym zakupionym stoisku, wygrane z minigier itd. Zarabiajac pieniądze można cos już za to kupić. . Mam nadziej ze zachęciłem Was do gry na tym serwerze. Jest naprawdę innowacyjny i potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wymagających graczy. Wszelkie pytania i sugestie do administracji proszę kierować na czacie serwerowym w grze.

PARAMETRY:

1. nonpremium
  2. 100 slotów
  3. serwerownia (lobby + survivia)
  4. drop z rudy
  5. klepa 1.8
  6. podatki serwerowe (dochodowy i gildyjny)
  7. sklep admina (regulator serwerowej ekonomii)
  8. straszne moby w jaskiniach
  9. specjalne rangi (Vip, SuperVip i Heroes)
  10. warpy
  11. Lucky Blocks
  12. Random TP
  13. Śluby i związki serwerowe
  14. Możliwość wymiany handlowej bloków i itemów pomiędzy graczami
  15. serwer czynny całą dobę.
  16. 20 żołnierzy na gildie do powołania przez Oficera I Leadera.

TRYBY DOSTEPNE NA SERWERZE:

• survival
  • działki (/działki i /mechy)
  • gildie
  • hotele
  • stoiska handlowe
  • PvP arena
  • parkour
  • paintball
  • pojazdy
  • OX (prawda czy fałsz)
  • budowa dla początkujących (GM 1 i /fly)
  •  mechy (GM 1 i /fly, worldedit)
  • labirynt

NAMIARY:
v: 1.12 (Serwer) >>> v:1.8-1.13(Lobby)
Address: survivia.serv.gs

https://www.facebook.com/Survivia-1140032712813510

2019-05-29_10_06_34.png.8811fe68244c65d0fdfa1210dbf92c7b.png

2.png.52afa8a80b2b0e84fd5c3175dad33d14.png

Edytowane przez przemoles
korekcja tekstu.
  • Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wygląda to ciekawie, taki misz-masz. Na niewielki, startujący serwer, radzę skupić się na jednym, konkretnym trybie i rozwinąć go możliwie jak najlepiej.

4 godziny temu, przemoles napisał:

Jest naprawdę innowacyjny i potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wytrawnych graczy.

Jeśli tak rzeczywiście jest, to wypadałoby przedstawić te innowacje i zaskakujące funkcje odbiorcy. W przeciwnym wypadku, są to jedynie puste słowa.

Temat też napisany nieco niechlujnie, a screenshoty bardzo niewielkie. Radzę zainteresować się zasadami poprawnego formatowania tekstu. Może okazać się to pomocne, a przyszła reklama, dzięki temu, bardziej efektywna. 
Mnie nie zainteresowałeś projektem.

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wszystko jest juz rozwiniete. Wejdz I sam sie przekonaj. Screeny pomniejszone zostały ze względu na ograniczony dostęp do pamięci serwera przez ten temat.

No coz. Sa gusta i gusta. o gustach się nie dyskutuje. Ciebie bardziej irytuje to, jak jest napisane a nie to, co serwer zawiera sam w sobie. Ale dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas i myślę że sprawdził byś się jako krytyk. Bardzo dobrze Ci to wychodzi.

Bardziej myślę ze jesteś z konkurencyjnego klanu i tu szerzysz defetyzm by zniechęcić potencjalnych graczy do wchodzenia na prezentowane serwery. Nie ładnie tak z twojej strony! Wyglądasz mi na dywersanta albo szmalcownika.

• Śmieszne 1
  • Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieprawda. Jestem niemieckim agentem. 

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dodam tylko, jako zachętę do gry na serwerze, oferujemy możliwość wygrania Vip'a na tydzień. Nie lada gratka!! Ranga daje możliwość korzystania z Lucky Block'a na Survivalu. Jak będzie Was więcej uruchomię machine selekcjonującą - własnej produkcji.

Rzut z gory na mecha.

3.png.8d01ac4ed71bc125ce9676b4d96ea29e.png

korekcja tekstu.
  • Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki poziom trudności?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Oto lobby świata /mechy. Są tu ogromne działki 200 x 200. Kosztują co prawda $50000 ale na pewno się opłaca. Są niejako uwieńczeniem zmagań.  Tu można korzystać z GM1, /fly i WorldEdit. Należy jednak pamiętać by nic tu nie wnosić gdyż nic nie można stąd wynieść. Itemy najlepiej schować w Enderchescie by po powrocie z /mechy móc je spokojnie odzyskać i używać na survivalu i na działkach.

7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jeśli są jakieś pytania odnośnie serwera to proszę pytać. Postaram sie odpowiedzieć na wszystkie. Chętnych zapraszam również do gry na serwerze. Ta odsłona serwera jest już kompletna I zakładam ze nie powinna przysparzać żadnych problemów podczas grania. 2019-05-28_19_40_11.png.acb772b603d70e1beb39129cb694c3ef.png

korekcja tekstu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Oto krajobraz po bitwie. Pobojowisko ziejące pustką i swąd spalonego drewna rozpościerają się nad łąką niczym brutalna przesłona dopiero co rozegranych tu dramatów. Teren nie został zabezpieczony gildią I cały wysiłek graczy poszedł na marne. Atak został przeprowadzony z pełna premedytacją i z zaskoczenia.

4.png.b0f083f770e04fe05a8dd80eb94d3aa5.png

Stara arena stoi tuz przy spawnie. Swym ogromem I majestatycznością zagrzewa graczy do bohaterskich czynów przypominając im o świetności I potędze niegdyś wyśmienitych rodów.

2019-05-30_08_36_21.png.241b4d98eb8a4ee7c4d6a6f5fe94c3ad.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KOchsam ten serwer jest super bawie sie świetńie. ;)  Cchiem sie dowiedziec kiedy bedzie rekrutacja na moda albo admina albo czy mozna zaplacic za range moderatora lbo aministratora. Fajny serwer ale za malo graczy Xd. Pozdrawiam ekipe serwera i wszystkich grasczy! <<3 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Naprawdę jest mi milo ze takie masz zdanie na temat tego serwera. Teraz wiem ze cala praca nie poszła na marne i ze warto było poświęcić czas na naukę i ukończenie tego projektu.

Odnośnie rekrutacji to powiem tak: Dobieranie graczy do administracji jest dosyć trudnym procesem. Bacznie przyglądam się graczom I zastanawiam się na ile mogę zaufać danej osobie. Pomimo zapewnień I wysokich kwalifikacji pozostaje zawsze możliwość dywersji i sabotażu na serwerze. Póki co nie mam wypracowanej metody trafnego wyboru wiec rekrutuje raczej rzadko i z wielka rozwaga dbając przy tym o bezpieczeństwo graczy i kondycje serwera. 

korekcja tekstu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

,,Serwer dla wymagających"  to jest zbyt duże nadużycie... Tani chwyt marketingowy...

Co do trybów, misz masz totalny. Reklama osobiście mnie nie zachęciła, a 

,,Bardziej myślę ze jesteś z konkurencyjnego klanu i tu szerzysz defetyzm by zniechęcić potencjalnych graczy do wchodzenia na prezentowane serwery. Nie ładnie tak z twojej strony! Wyglądasz mi na dywersanta albo szmalcownika." 

pokazuje "profesjonalizm" właściciela, a tekst na screenie  jest nie stosowny w pewnej części.

Screenshot_20190531-142508_Chrome.jpg

Edytowane przez Archez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przejmuj się tym wyżej, też jest niemieckim agentem.

• Polubienie 1
  • Wygryw 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wypowiedz ta jest wyrwana z kontekstu. Należy tutaj nadmienić ze wielu spośród nas kozysta z dobrodziejstw grabieżczego systemu i za wszelka cenę starają się zdyskredytować wysiłek innych osob. W moim przypadku to wyzywano mnie już od pedofilii, ze staram się okradać nieletnich. No coz: dałem wam serwer do darmowego użytku - jeśli nie chcesz placic za udogodnienia to namiastka luksusu jest chociażby Vip wygrany na tydzień w grze "OX".

PS: Pisząc ze jesteś z innego klanu miałem na myśli ze jesteś z konkurencyjnego serwera.

Gracze wznawiaj swoją aktywność na Survivalu. Zgiełk pracy i chrzest narzędzi przecinają ciszę poranka , zwiastując tym samym przednią zabawę i upojne chwile wypełnione rozgrywką i zabawą wraz ze swoimi znajomymi.

2019-05-31_21_11_11.png.f6b4e6d2a84fa8d80ba353972b38ffd0.png

korekcja zdjeć.
  • Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oblana woda i lawą, zbudowana z trudnego do rozwalenia obsydianu gildia jest bastionem ciężkim do rozbicia. Ale są tacy stratedzy co przebijają mury nawet najtwardszych fortec w regionie.

untitled.png.7b46d34fe476bce3d0c237f6e67161b5.png

6.png.7a7b9ab92291156c0a250b1e03a2798d.png

Świat działek rozpościera przed graczem możliwość manualnych dokonań, rozwój zdolności budowlanych ale, co najważniejsze, zapewnia bezpieczeństwo i długo turową kontynuację gry. Surowce, niestety, trzeba zdobyć na Survivalu lub nabyć w sklepie albo od innego gracza.

8.png.8ab42bc999e29593e4dae68a665e4516.png

korekcja tekstu.
  • Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na serwerze życie  toczy się dalej. Wieśniacy w wioskach czekają na zbłąkanych wędrowców, którzy zaoferują im wymianę handlową.

12.png.3d65826099b8c07b7c5afc0f281fa84b.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udana diorama, dająca nam przedsmak świata Fantasy, tworzona przez SORAXUS13 na tym serwerze. Jest to bardzo rozległy teren, przepiękne rzeźby i kolorystyczne budowle tworzą niepowtarzalną, bajkową scenerię.

13.png.438dde44b878050c2d7816b1909f0b55.png

korekcja tekstu.
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mini gry urozmaicają czas serwerowej braci. Paintball jest grą zespołową, w której premiowany jest wysiłek grupy. Napięcie oraz zgiełk, jaki panują w trakcie prowadzonej rozgrywki, powodują to że gracze często wracają na tą arenę by jeszcze raz przeżyć niepowtarzalne chwile.

14.png.78823492bf634f77a3eb8cdc53bc2fd2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Same screeny oraz opis serwera zapowiadają ciekawą rozgrywkę. Jednak osobiście nie jestem za wieloma trybami na jednym serwerze (Zazwyczaj to się kończy tak że np. ja chciałbym pograć na survivalu bo jest fajnie rozwinięty jednak większość serwera siedzi na creative. Jako że nie mam z kim grać odchodzę na inny serwer gdzie jest więcej osób na survivalu) 

Być może odwiedzę serwer i zobaczymy jak to u was wygląda 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero co wczoraj oddany do użytku labirynt stoi tuz nieopodal spawnu. Jego rozlegly teren i możliwość wygrania $300 stanowić będą nie lada gratkę dla śmiałków, którzy się odważą podjąć to wyzwanie.

15.png.e03f5b3d0803395ba9861e7738a46556.png

korekcja tekstu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poranek na PvP Arenie rzuca groźne cienie  na piaskowe podłoże przesiąknięte krwią i potem rywalizujących między sobą graczy.

16.png.723abd20b32bdb497dd8d64a5f138820.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wieśniacy pozostawieni sami sobie wylegli  z bezpiecznych wiosek. Na zewnątrz w ciemnym lesie, nie dając sobie rady, wychodzili niezdecydowanie na rozlegle łąki i tam ginęli w promieniach wschodzącego słońca.

17.png.2b31aa7067b393c9e5bc5d8624d71bbb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodana została możliwość tworzenia własnej armii. Co prawda jest to 20 żołnierzy na jedna gildie ale wydaje sie ze poziom trudnosci zarzadzania ta zgraja jest wystarczająco wysoki. Mogą atakować, przemieszczać się za osoba prowadzącą a także patrolować wyznaczona strefę. Do tworzenia żołnierzy uprawnieni sa tylko gracze w randze Oficera lub Leadera.

2019-08-09_11_04_53.thumb.png.032c445a046012f49fd66cc0927eb044.png

korekcja tekstu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciągła przebudowa i zmiana oprogramowania doprowadziły do kilku istotnych rozwiązań. Są nimi między innymi pojazdy, które zostały zaimplementowane na uciechę graczom.23.thumb.png.d44a4a3761281467e7a2b43a183c887f.png

korekcja tekstu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...