Skocz do zawartości
Hezqu

Jakieś tam moje grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu (trochę już będzie) robię sobie na artykuły (na bloga) różnego rodzaju grafiki wyróżniające. Wrzucę tutaj najlepsze moim zdaniem:

crafteryada (6).png

crafteryada (7).png

crafteryada.png

crafteryada (10).png

crafteryada (5).png

Projekt bez tytułu (1).jpg

Z czasem będę tutaj dodawać więcej grafik, jeżeli uznam za ładne 🙂

• Polubienie 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież to są najprostsze możliwe, minimalistyczne grafiki. No ładne, ale zdecydowanie nic czym mógłbyś się chwalić.

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Hevbis napisał:

Przecież to są najprostsze możliwe, minimalistyczne grafiki. No ładne, ale zdecydowanie nic czym mógłbyś się chwalić.

Bo ja wolę prostotę niż nawalone z 40 obiektów na jednym bannerze. Ja specjalistą od grafik też nie jestem, ale zawsze coś machnę, jak mi potrzebne. I dziękuję za opinię 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z jakiego programu korzystasz? Warto dodać jakiś mocniejszy cień za napisem. Niby nic wyrafinowanego, ale w przypadku tego typu, prostych grafik, wygląda dobrze. Zwłaszcza kiedy podbijasz kontrast tła (a widać, że to robisz) napis może nie być wystarczająco dobrze widoczny zlewając się z warstwą niżej.

Czy ty dodałeś cień na tym jabłku i odznaczyłeś powiększanie granic warstwy? Jest nienaturalnie urwany i ogólnie nie wygląda jakoś mega dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest grafika, to wyblurowany screen z dodanym napisem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...