Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam serwer dla 1.14.1 na Spigocie. Problem tkwi w wtyczce PreciousStones 12.0 (wcześniej próbowałem na wersji 10). Niby wszystko przy starcie serwera się ładuje, komendy /ps są dostępne w grze, permisje zostały ustawione ale po postawieniu bloku diamentu nie tworzy się działka. Nie wiem czy odpowiada za to wersja 1.14.1 ale jeżeli ktoś już miał taki problem i  go rozwiązał, może jakieś pomysły to proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Bardzo możliwe że odpowiada za to wersja 1.14.1 Kiedyś próbowałem uruchomić go na 1.13.2 i również miałem problem z działkami. Polecam poczekać na teoretyczną wersje 1.14 lub wykorzystać do tego jakiś inny plugin 🙂 

EDIT: Z tego co widzę na jenkinsie autora są jakieś wzmianki wględem 1.14 😄 Polecam się z nimi zapoznać 🙂 http://jenkins.elmakers.com

Edytowane przez Calem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...