Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, zgłaszam się do użytkowników tego zacnego forum po poradę i może ocenę miejsca na rynku dla serwera, który mam do zaprezentowania, jest to świeżo powstający projekt hobbistyczny nakierowany na grę zarówno kooperacyjną, jak i solową, dlatego każdy powinien znaleźć w nim coś dla siebie. Projekt ten jest nieograniczony czasowo i powstaje w sposób niezależny, co powinno zapewnić dopracowany i stabilny start.

Tyle słowem wstępu, skoro podstawy mamy za sobą, to teraz zobrazuje, co mamy do zaoferowania:

fauhGbL.png

Uwaga: prezentacja może być nieczytelna na forum, dlatego prosiłbym o otwieranie jej w pełnych wymiarach.

*Pragnę dodać, że wątek będzie aktualizowany, obecnie pokazaliśmy tylko kilka podstawowych rzeczy - więcej już wkrótce*
*O powstaniu w tym dziale wątku z zapowiedzią została poinformowana administracja forum*

Edytowane przez Ersanek
Skalowanie grafiki
  • Polubienie 3
  • Super 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

+1 Coś oryginalnego. Czekam na więcej

Edytowane przez jordy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będe się przyglądać dalszemu rozwojowi servera, z pewnością nie zanudzę się 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Bardzo ciekawa prezentacja 🙂 Zachęcam wszystkich do obserwowania danego tematu. Miałem przyjemność obejrzeć serwer Od kuchni i naprawde zapowiada się ciekawie. Czekam na więcej 🙂

Edytowane przez Calem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo mnie zaintrygował ten projekt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wstawiam tutaj mini galerię pokazującą jedynie, jak obecnie wygląda jedno z miasteczek, które zostało już ukończone i powstało w nim kilka; myślę udanych pomysłów. To nie wszystko, co mamy do zaprezentowania, ale niektórych rzeczy jeszcze w tym momencie nie możemy pokazać. Istotniejsze aktualizacje pokażą się już wkrótce.

Minigaleria.png

Edytowane przez Aterion
  • Polubienie 4
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawie się zapowiada!
Trzymam kciuki za dalszy rozwój serwera 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...