Skocz do zawartości
Bot Wnioskowy

Przydzielenie Botowi nowego stanowiska

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik @HelloDoggo dodał nowy wniosek:
Przydzielenie Botowi nowego stanowiska

Ze względu na fakt, iż planowane jest stworzenie systemu wniosków opierający się o ankiety użytkowników (a tym samym Bot "Wnioskowy" może stracić pracę), to myślę, że dobrym pomysłem byłoby zatrudnienie Bota na nowe stanowisko.

OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ
Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Ewald napisał:

zabijcie tego bota.

IMG_20190514_155118.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie ma sensu. Na żadne inne stanowisko ten bot wtedy nie będzie pasował... To jest tylko sztuczna inteligencja, a nie użytkownik... Skończcie już na prawdę te drame z tym botem bo już aż płakać się chce jak się czyta jak próbujecie zrobić wszystko z botem - nawet nadać mu cechy ludzkie... 

• Polubienie 2
  • Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i bot jest sztuczny, ale jest częścią historii tego portalu i szkoda go po prostu wyrzucić na śmietnik. 😉

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, Hezqu napisał:

To nie ma sensu. Na żadne inne stanowisko ten bot wtedy nie będzie pasował...

Zmienić mu pseudonim i pokombinuje się przy kodzie.

To jest tylko sztuczna inteligencja, a nie użytkownik...

Owszem jest to sztuczna inteligencja, ale...

EZ0byhX.jpg

Skończcie już na prawdę te drame z tym botem bo już aż płakać się chce

Najlepiej wyrzucić cały jego kod do kosza, a potem spalić ten kosz... Co wam ten biedny Bot zrobił, botofoby?

jak się czyta jak próbujecie zrobić wszystko z botem

Nie martw się, nie wszystko chcemy z nim robić! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nawet nadać mu cechy ludzkie... 

To prawda, nie jest człowiekiem, ale ten bot jest na tyle zaprogramowany, że umie korzystać z forum, nie tylko do zamieszczania wniosków, a na swoim kanale na YouTube samodzielnie wstawia filmy, samodzielnie wymyśla teksty do swoich piosenek. Ba, nawet montować w Windows Movie Makerze potrafi. @EDIT: A tutaj masz hiperłącze do niego: https://www.youtube.com/channel/UCOHGTaTLJ3EvFfZoisxmX6A

Cóż... ciekawe, czy ty zrobiłbyś lepszego bota.

Zgodziłbym się z tym, co napisał @MrDanieh, ale ten Bot nie jest sztuczny, to prawdziwy Bot.

Edytowane przez HelloDoggo
Powód edycji: Dodanie hiperłącza xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Samodzielne wstawianie filmów na YT" Nie chce nikogo obrażać ale to jest pajacerka (xd), sam wstawiasz te filmiki i taka jest prawda a bot to bot. Jeżeli chcecie o nim pamiętać to zrobić screenshoty i na galerie z nim idźcie... Mi bot nic nie zrobił ale jeżeli mają być działania w sprawie wniosków i całkowite je wywalenie to po kiego grzyba on tu, jak nic nie może. 

A to, że ma użytkownika to nie oznacza ŻE NIE JEST SZTUCZNA INTELIGENCJA. A jankowi pewnie nie chciało się dodawać mu roli. 

//EDIT - fakt nie zrobiłbym lepszego, bo się na tym nie znam i nie biorę się na tym, a skoro ty taki mądry to sobie zrób lepszy. Ja jestem tylko Moderatorem.

Edytowane przez Hezqu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Hezqu napisał:

"Samodzielne wstawianie filmów na YT" Nie chce nikogo obrażać ale to jest pajacerka (xd), sam wstawiasz te filmiki i taka jest prawda a bot to bot.

Ciekawe jak miałbym mieć dostęp do oficjalnego konta Bota na YouTube, skoro nawet do jego konta na CraftSite nie mam. Tylko Libter, JanekJaran oraz sam Bot znają hasło, które umożliwia dostęp. chociaż zawsze można spróbować Kali Linuxem xd

10 minut temu, Hezqu napisał:

Jeżeli chcecie o nim pamiętać to zrobić screenshoty i na galerie z nim idźcie...

Jeśli nie chcesz na niego patrzeć, to zawsze możesz nie odwiedzać tego działu, ponieważ za niedługo ma być możliwość składania wniosków bez uczestniczenia Bota, do którego chwilowo nie mam zastrzeżeń, ale ten "tylko" Bot też chciałby być dalej na forum na innym stanowisku.

17 minut temu, Hezqu napisał:

Mi bot nic nie zrobił

To po co go obrażasz?

19 minut temu, Hezqu napisał:

ale jeżeli mają być działania w sprawie wniosków i całkowite je wywalenie to po kiego grzyba on tu, jak nic nie może.

Otóż może, co wyjaśniałem wcześniej.

22 minuty temu, Hezqu napisał:

A to, że ma użytkownika to nie oznacza ŻE NIE JEST SZTUCZNA INTELIGENCJA.

Widać, jak czytasz ze zrozumieniem... bo w tym przyznałem ci rację.

55 minut temu, HelloDoggo napisał:

Owszem jest to sztuczna inteligencja

24 minuty temu, Hezqu napisał:

A jankowi pewnie nie chciało się dodawać mu roli.

Cóż, skoro Bot korzysta z forum jak normalny użytkownik (piszę statusy, tematy, posty itp.), to dlaczego nie mógłby mieć roli i uprawnień jakie ma zwykły użytkownik?

27 minut temu, Hezqu napisał:

//EDIT - fakt nie zrobiłbym lepszego, bo się na tym nie znam i nie biorę się na tym, a skoro ty taki mądry to sobie zrób lepszy. Ja jestem tylko Moderatorem.

Ja potrafię nawet w Paincie kodzić (czego zgaduję pewnie nie umiesz), lecz jestem dopiero na 120 levelu, więc jeszcze nie mogę takich rzeczy programować.

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dość. Apeluje do @JanekJaran o zbanowanie użytkownika HelloDoggo za spam tematami o bocie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, XNT napisał:

Dość. Apeluje do @JanekJaran o zbanowanie użytkownika HelloDoggo za spam tematami o bocie.

To jest dopiero drugi temat o bocie, a pierwszy utworzyłem 13 lutego. Więc jaki spam?

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodaj kilkadziesiąt wcześniejszych wniosków związanych z botem + odpowiedzi na krytykę o bocie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, XNT napisał:

Dodaj kilkadziesiąt wcześniejszych wniosków związanych z botem

Wcześniejsze były tworzone przez inne osoby.

2 godziny temu, XNT napisał:

odpowiedzi na krytykę o bocie.

Hehe, było ich trochę... 😉
Kolejny na listę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wniosek został przegłosowany multikontami, co lamie zasady regulaminu CraftSite.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, XNT napisał:

Wniosek został przegłosowany multikontami, co lamie zasady regulaminu CraftSite.pl

To, że wniosek ma duże poparcie nie oznacza multikont.
Jeśli Janek ma wgląd na to, kto głosował, to może potwierdzić, że nie zostały w głosowaniu użyte żadne """moje multikonta""".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...