Skocz do zawartości
Grzesiek11

Moderator - Grzesiek11

Rekomendowane odpowiedzi

• Stanowisko: Moderator.
  • Dyspozycyjność: Jestem online w godzinach około 15-20, ale nie oznacza to, że będę w tych godzinach bez przerwy na forum. Czasem nie będę w ogóle, a czasem będę 5 godzin, średnio myślę coś koło 3. Oczywiście nie jest to czas w którym tylko siedzę na forum, a raczej piszę sobie własne projekty, a tymczasem patrzę na to co się na forum dzieje.
  • Umiejętności dodatkowe: Pisanie bez błędów ortograficznych, znajomość Pythona i C++, choć zaznaczam, że nigdy nie robiłem backendu do stron (ale mogę się nauczyć heh). Co do IPS, nigdy nie miałem na nim forum, ale pewnie jest łatwiejszy niż phpBB z którym miałem do czynienia, więc raczej się ogarnie.
  • Motywacja: I tak jestem na tym forum dość często, więc nie zaszkodzi pozamykać starych tematów 😄 Poza tym to chyba jedyne aktywnie rozwijające się forum o MC, a Minecrafta ogrywam od 2012 i mi się nie znudził.
  • Dział pod opieką: W sumie obojętne, ale osobiście chciałbym "Dyskusje i pytania" z działu o Minecrafcie. Dodatkowo mogę wziąć informatykę, bo tam i tak zawsze jest pusto.
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejdź na Windowsa 10 i już Jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chopaki, połowa forum nie może moderować, bo nie będzie czym. 

• Śmieszne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Hevbis napisał:

Chopaki, połowa forum nie może moderować, bo nie będzie czym. 

Dlatego idę na redaktora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...