Skocz do zawartości
JanekJaran

Jaki hosting waszym zdaniem jest godny polecenia?

Który hosting rekomendowałbyś?  

40 użytkowników zagłosowało

1. 1. Który hosting rekomendowałbyś?

• lvlup.pro
      15
    • EnderChest
      5
    • Crafthost
      2
    • Craftserve
      2
    • EnderChest
      1
    • Mineserv
      0
    • TitanAXE
      3
    • OVH
      12

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest wasz ulubiony hosting i dlaczego? Ostatnio jak potrzebowałem serwera to korzystałem z VPSa na lvlupie, ale to było jakiś czas temu.

Z kodem craftsite.pl macie 10% rabatu na serwery KVM 2Gb i większe w lvlujpie.

Wynik powyższej ankiety nie został w żaden sposób zmanipulowany, użytkownicy wybrali lvlup.pro zanim zawarliśmy z nimi współpracę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale SoRED nie istnieje, co robi w zestawieniu? 🤔

A odnośnie odpowiedzi: Najlepsze jest OVH i żaden serwer z panelem nie będzie tak dobry ... 😛 

Edytowane przez Xanter
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Xanter napisał:

A odnośnie odpowiedzi: Najlepsze jest OVH i żaden serwer z panelem nie będzie tak dobry ... 😛 

VPSy lvlupowe też nie gorsze.

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do małych projektów zdecydowanie OVH - najlepsze VPSy za najniższą cenę. Do większych pewnie LVLUP KVM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem wielkim fanem lvlup dopóki nie zaczęli podnosić cen i wycofywać OpenVZ (bardzo fajnie się to do małych prodżektów sprawdzało), obecnie tylko OVH (a jeżeli chodzi o hosting www to na blackfriday sobie sprawiłem na MyDevil 50% taniej i jestem zadowolony nawet bardziej niż z lvlupa) 😉

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie OVH, większość serwerów VPS/Dedyk na których pracowałem były zakupione z OVH. Bez problemów, szybka pomoc i wiele ofert.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jeden błąd jest w ankiecie... slotex.pl nie oferuje już minecrafta 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Xanter napisał:

Jeszcze jeden błąd jest w ankiecie... slotex.pl nie oferuje już minecrafta 😛

Poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, grepolis napisał:

Nie rozumiem dlaczego w ankiecie są hostingi serwerów do gier i hosting VPSów/Dedyków ;-;

Różnica jest taka, że na VPS i Dedyk masz pełną kontrolę i swobodę pracy. Też możesz na nich postawić serwery do gier. Są to lepsze rozwiazania na większą ilość graczy.

Hostingi serwerów - poprostu dostajesz jeden serwer od danej gry, gdzie z panelu łatwo możesz zmieniać ustawienia. W VPS i Dedyku, możesz postawić więcej niż jeden serwer, o ile pozwalają ci zasoby.

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy zainstalowaniu PufferPanel praktycznie nie ma żadnej różnicy między hostingiem a vpsem no poza lepszą jakością, lepszym zabezpieczeniem przed DDOS i większą kontrolą nad działaniem maszyny.

//edit Pewien artykuł, gdyby kogoś interesowało: https://pomoc.nazwa.pl/baza-wiedzy/produkty-i-uslugi/serwery-vps/informacje-ogolne-o-serwerach-vps/czym-vps-rozni-sie-od-hostingu-wspoldzielonego/ 

Hostingi Współdzielone to wszelkie CraftServe.pl i inne z panelem jakby ktoś pytał 😛

Edytowane przez Xanter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla początkujących twórców serwerów z czystym sumieniem mogę polecić Enderchest. Chyba najtańszy hosting, ma kilka ciekawych bajerów i usprawnień jak np. strona serwera. Zdecydowanie nie jest to jednak oferta dla osób, które biorą to na poważnie i mają doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja do jakiś drobniejszych projektów zawsze używałem lvlup ale wydaje mi się że na większy serwer to zdecydowanie coś z OVH 😏

Edytowane przez Norbit4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z pewnością postawiłbym na jakiegoś VPS'a, ale z tej listy zdecydowanie polecę lvlup.pro. Hosting ten prowadzi bardzo miły Właściciel, który bezproblemowo służy swoją pomocą, przekłada się to też na bardzo dobrą obsługę techniczną. Ceny nie są zaborcze, można wykupić serwer nawet na 14 dni. Współpracowałem z tą firmą ponad 2 lata - bez zastrzeżeń. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystałem/korzystam z lvlup. Obsługa techniczna - miodzio, potrafią i chcą pomóc co niestety nie zawsze się zdarza. Aczkolwiek znajomi korzystają z OVH i także sobie chwalą. To najwidoczniej dwie najlepsze opcje jeśli chodzi o vps 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż ja mogę polecić ATMAN.pl, jedni z lepszych w branży, polecę szczególnie dedyki Enterprise.

Do troszkę mniejszych projektów mogę skolei polecić smarthost.pl

Edytowane przez hsky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...