Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Na jakie stanowisko kandydujesz: Redaktor

Dyspozycyjność: Około 1.5h w dni powszednie oraz 6h w weekend.

Umiejętności: Niestety miałam przyjemność działać z silnikiem forum tylko na stanowisku moderatora, jednak myślę, że jako redaktor nie znajdę większych problemów oraz ograniczników. Co do programowania, to w przyszłości jestem w stanie tworzyć tematy związane z tą dziedziną, ponieważ aktualnie uczęszczam do technikum o profilu informatycznym, więc takową wiedzę przyswajam. Dodatkowo posiadam ponadprzeciętny zarys ogólnie przyjętych zasad ortografii, interpunkcji oraz gramatyki, co pomoże mi w tworzeniu przejrzystych i poprawnych treści. Moim dobrym plusem jest również ogromne doświadczenie w świecie minecrafta przez co jeszcze łatwiej będzie mi dotrzeć zarówno do młodych, jak i dojrzałych graczy.

Motywacja: Moim zdaniem, to forum ma wielkie możliwości, jednak, jeżeli chcemy obalić konkurencję musimy zrobić wielkie kroki w przód nie oglądając się za siebie. Chcę pomóc w rozwoju, dorzucić swoją cegiełkę i pokazać sobie, że potrafię. Inspiracją można również określić chęć pomagania innym oraz możliwość rozwoju, który może mi dać praca w grupie lub działanie na rzecz społeczności.

Tematyka moich wątków będzie się obracać w świecie gier, lecz nie zabraknie także newsów bądź poradników związanych z użytkowaniem forum.

Edytowane przez Vin
  • Polubienie 1
  • Super 2
  • Wygryw 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobre podanie. Mam nadzieję, że się dostaniesz 🙂

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...