Skocz do zawartości
Nelson

Pomogę przy serwerze MC, Discordzie

Rekomendowane odpowiedzi

Zostanę:

Moderatorem lub adminem na serwerze Minecraft. Najchętniej na jakimś serwerze RP, freebuild lub minigry.

Mogę także pomóc przy tworzeniu trybów/serwerów, mam sporo pomysłów. Mogę także zająć się Twoim serwerem Discord.

Oferuję:

Czas, zaangażowanie i pomysły, jak już wyżej pisałem. Jeżeli chodzi o Discorda to mogę zająć się Twoim serwerem, dodać tam różne dodatki, konfigurować boty, czy nawet stworzyć bota na Twój serwer.

Oczekuję:

Projektu, który mnie zainteresuje oraz, jeżeli Twój serwer już działa, społeczności (jeżeli serwer będzie pusty to nie widzę sensu tam pomagać) oraz ewentualnego wsparcia w przyszłości, np. reklama, gdy otworzę swoją stronę, odpalę streama.

O mnie:

Mam 16 lat, ktoś stąd raczej mnie zna. Tworzyłem swoje serwery, bawiłem się pluginami sporo. Tworzyłem serwer 'spartański survival', na którym w szczytach grało po 75 osób, a reszta prosiła o zwiększenie slotów. W samego Minecrafta, gram od naprawdę dawna (z 6 lat).

Kontakt:

Discord: nelson#4013

Można też pisać na priv na forum, jednak na Discordzie odpisze na pewno

ta, pisalem to samo na innym forum ;x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Refreshuje, dalej aktualne, mam teraz dużo czasu więc mogę pomoc przy tworzeniu serwera lub już przy moderowaniu gotowego. Discordem też się chętnie zajmę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...