Skocz do zawartości
JanekJaran

Donacje dla forum

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Utrzymanie forum kosztuje. I to nie mało, na CraftSite wydałem już 4 cyfrową kwotę, a ponieważ zbliża się półrocze forum, musiałbym sporo wydać na hosting, licencje i wtyczki. Myślę, że zgodzicie się ze mną, że reklamy są uciążliwe i niefajne. Dlatego przygotowałem program dobrowolnych donacji.

Każda osoba, która wspomoże forum kwotą przynajmniej 10 PLN zyska dodatkowe korzyści w postaci specjalnej rangi na forum i discordzie, będzie mogła odświeżać tematy na forum co 12 godzin (2 razy częściej), zyska dostęp do specjalnego kanału,  złoty nick na forum i discordzie, oraz będzie miała możliwość załączania plików na forum, jak i mogła mieć większy awatar na jeden miesiąc.

Przekazując kwotę większą niż 10 PLN otrzymasz rangę na odpowiednio dłuższy okres. Niezależnie od kwoty każdy ofiarodawca, jeśli tylko tego zechce znajdzie się na liście niżej. Dodatkowo istnieje możliwość wyróżnienia twojego serwera na forum, np. na pasku bocznym lub w inny sposób (proszę o kontakt).

Aby przekazać donację należy się ze mną skontaktować za pomocą wiadomości na forum lub na discordzie.

Krótkie zasady donacji:

• Donacje są bezzwrotne
  • Przekazanie donacji nie chroni przed otrzymaniem ostrzeżenia lub bana.
  • Donacje nie chronią przed zamknięciem forum, choć na chwilę obecną mogę się zadeklarować, że forum na pewno będzie przez najbliższe pół roku.

Donatorzy:

Edytowane przez JanekJaran
  • Polubienie 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A ja proponuję po prostu to. Będzie łatwiej przekazywać kasę i będą mogli wybrać co będą chcieli 🙂

Edytowane przez XNT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, XNT napisał:

A jak proponuję po prostu to. Będzie łatwiej przekazywać kasę i będą mogli wybrać co będą chcieli 🙂

Będzie, ale później z specjalnymi dodatkami.

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...