Skocz do zawartości
Fegorath

Hej

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, no cóż skoro nalazło się w zarządzie to wypadałoby się jakoś przedstawić 🙂

Imienia nie zdradzę, zresztą mój nick jest ze mną ponad dekadę więc to tak jakby moje 2 imię. 🙂  Znajomi dla wygody używają skróconej formy czyli Fego.

Co do samego mnie

W Minecraft gram (z drobnymi przerwami) od lutego 2010 roku, po około trochę ponad miesiącu zacząłem grać na serwerach. Popularne wtedy było Hamachi, czy ktoś ma tu taki staż w grze że jeszcze to pamięta? (sam już ledwo to pamiętam). Rzadko kiedy nie miałem stanowiska na serwerach na których grałem (choć początkowo po prostu bywałem budowniczym - architektem), a przez parę lat przewinęło się tego sporo, aż zakotwiczyłem się na pewnym serwerze (który istnieje od lat 8 ) ze 3 lata temu. Muszę przyznać były to intensywne 3 lata, Architekt, admin (przeprowadzanie reorganizacji, wojny między-serwerowe, załatwianie umów, kontaktów i reklam  itd. itp.).

A co do osobowości chyba najlepiej będzie skorzystać z opisu redaktora który kiedyś stworzyłem na potrzeby serii felietonów:

Umysł ścisły jak i humanistyczny (wykształcenie). Mol książkowy (w ciągu 14 lat przeczytane ponad 650 książek), książki od fantastyki, po historię,ekonomię, fizykę oraz filozofię.
Znajomość w różnym stopniu języka angielskiego, niemieckiego,rosyjskiego, oraz łaciny. Fascynacja kulturą dawną i ludową, astronomią, fotografią, wycieczkami rowerowymi i pieszymi i wieloma innymi sprawami.
Mieszkaniec wsi ale też i 7 lat samodzielnego mieszkania w mieście. Obserwator zmian w świecie. Przeciwieństwo ignoranta. 
Motto życiowe : Zebrać jak najwięcej wiedzy o świecie i być szczęśliwym.

Jeśli macie pytania, to pytajcie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj, mój tata też przeczytał kilkaset książek.

Grasz obecnie na jakimś serwerze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie tylko na jednym gry-skyware.pl , podejrzewam iż jest to jeden z nielicznych serwerów faktycznie szanujący swych graczy, nawet w admie jest dość dobra i wyjątkowa atmosfera - dzięki temu istnieją już te 8 lat - obecnie odnawiają tryby. Teraz raczej rzadko bywam, a niedługo zamierzam odpuścić zupełnie, ale to z tego powodu iż potrzebuję przerwy od gry a nie od serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak sie zaczela twoja historia z minecraftem? 

Uczyles budowac sie z poradnikow czy z glowy? 

Gram nadal czasami na hamachi 😅 

No i witaj Fego 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Joanno94 🙂

Historia zaczęła się od kumpla który pokazał grę bodajże w ferie, kumpel dość szybko się znudził, a ja nadal ,,siedzę w temacie''.

Przez kilka lat budowałem z głowy , czasem podpatrując jak zbudowany jest dany element na budynkach kogoś innego. Miałem też wiele okazji do budowy, kiedyś doliczyłem się około 70 zbudowanych spawnów, innych budowli nie próbowałem podliczać. Dużo z moich budynków była budowana po prostu szybko, rzadko kiedy miałem okazję pobudować coś powoli, zazwyczaj zresztą większe kompleksy budowli jak miasta budowałem na survivalu. 

Jakieś 3 lata temu zacząłem jednak oglądać poradniki , timelapsy na yt i budować to co tam zbudowano, potem przerabiałem oryginalne projekty i ich elementy na własną modłę. Przez te wszystkie lata budowałem na żywioł, bez planu. Tylko 7 razy tworzyłem plan przed budową. Wolę zdawać się na intuicję i zasadę nieparzystych bloków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...