Skocz do zawartości
Bot Wnioskowy

Zamknięcie forumowego discorda

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik @Ozelot dodał nowy wniosek:
Zamknięcie forumowego discorda

Witam.
Forum jest martwe, ponieważ większość osób, którzy mają jakąś sprawę piszą o tym na discordzie. Według mnie forum i discord są rzeczami, które siebie wzajemnie wykluczają, zwłaszcza iż na forumowym discordzie jest większa aktywność niż na samym forum, a o ile mi wiadomo, nie do tego dążycie. Gdyby forumowy serwer discord został zamknięty, aktywność na forum mogłaby się zwiększyć. Rozkręcenie ruchu na forum nie jest możliwe, ponieważ każdy zamiast na forum woli napisać na discordzie, bo to jest po prostu szybsze i wygodniejsze.
Pozdrawiam.

OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ
Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A moim zdaniem forumowy discord jest tylko dodatkiem dla tych osób, co nie mają konta na forum, ale mają na discordzie i chcą kontaktować się z community właśnie z tego discorda. Usunięcie Discorda Craftsite.pl nic by nie dało w ruchu forum, a wręcz przeciwnie - użytkownicy poodchodziliby. Jestem przeciwny temu wnioskowi.

Edytowane przez Hezqu
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można tylko dodatkowo pilnować, aby większe problemy/dyskusje były omawiane na forum.

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"...aktywność na forum mogłaby się zwiększyć." Mogłaby też spaść do zera. Zbyt ryzykowne, nie głosuję ani za ani przeciw. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Janek nie pozwoli, 2k+ wiadomości w ciągu 1 dnia to ogromna liczba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głupszego pomysłu nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypomniało mi się zbanowanie Hevbisa na ,,naszym konkurencyjnym poprzedniku" za utworzenie Discorda dla tamtego forum. Chlitto banując Hevbisa sugerował się tym, że forum straci aktywność przez aktywność na Discordzie.

Jednak ludzie pokochali Discorda, a aktywność na forum wciąż była wybitnie niska, nie mamy nic do stracenia, jednak pomysł jest skrajny, głupi i zwyczajnie nieprzemyślany.

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba jeszcze żaden wniosek nie miał aż takiego sprzeciwu. 

Nie lepiej uregulować pewne kwestie w regulaminie discorda? Np. Reklama serwerów i dłuższe dyskusje związane z jednym tematem (np. pomocy z serwerem) tylko na forum?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...