Skocz do zawartości
Bot Wnioskowy

Rada Craftsite

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik @Ewald dodał nowy wniosek:
Rada Craftsite

Witam, poważnym błędem jest trzymanie w radzie osób nieaktywnych (Dragon, nicku, norbi; to do was.). Którzy pewnie maja wywalone na to forum i sami nie chcą być w tej radzie. Prosiłbym o usunięcie ich, bo po prostu zajmują miejsce które mogłyby przejąć osoby z dobrym pomysłem na forum (XNT, Grzesiek11 to do was).
Druga sprawa; czemu rada to rada a nie jak na noramlne forum przystało Własicicel, admin, mod, grafik, community manager i wreszcie redaktor?. Juz chyba janek zapomniales jak wypadł zarząd na pewnym forum na s.
trzecia sprawa; ~~czemu do ch~~ dlaczego nie zajmiecie się ta redakcją? WYSZŁO 1.14, LUDZIE A WY NIC O TYM NIE NAPISALISCIE. Pozdrawiam i licze na zmiane.
P.S. wnioski tez mozna usunac.

OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ
Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#STRAJK Bot musi odejść! Precz z systemem wniosków!

------------------------------------------------------------------------

I jaki ja będę miał wpływ w radzie? Są zbyt uparci na wiele zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, XNT napisał:

#STRAJK Bot musi odejść! Precz z systemem wniosków!

Możecie sobie strajkować, by skasować ten system wniosków, ale Bota oszczędźcie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bot zapisał się w historii craftsite i powinien zostać maskotką craftsite.

A odnośnie wniosku...

Niektórzy w radzie są na urlopie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Somka napisał:

A odnośnie wniosku...

Tak, od dnia powstania tego forum.

• Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Somka napisał:

A odnośnie wniosku...

no dobra, kto, od kiedy do kiedy, DOWODY z datami, że rada jest na urlopie. zapisał się, najbardziej gówniania historia craftsite to ten bot, a ty chcesz zeby był maskotką?

• Polubienie 1
  • Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
13 minut temu, Ewald napisał:

no dobra, kto, od kiedy do kiedy, DOWODY z datami, że rada jest na urlopie. zapisał się, najbardziej gówniania historia craftsite to ten bot, a ty chcesz zeby był maskotką?

Też chcę, żeby był maskotką.

Edytowane przez Ersanek
  • Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maskotka Nr1Rainbow_Dash_by_Nethear.png

Maskotka Nr.2 body.png

• Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zrezygnuje z funkcji jeżeli tego chce społeczność, jednak wniosek ma trzy sprawy więc trudno mi się odnieść do tych głosów. Jeżeli zorganizujecie ankiete w tej sprawie, razem z wyborem których członków rady wyrzucić to wasz wybór i odejdę. Pomagam tutaj dla was, więc jak mnie nie chcecie to mnie nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

1. Trzymam się zdania częściowo @Nicku (dot. ankiety, ale nie to że chce kogoś wykopać czy coś), oraz częściowo strony @Ewald - są osoby, które nic nie robią (dragon moim zdaniem), ale również są ci, co coś robią. Moim zdaniem trudnym wyborem dla Janka będzie wybrać, kogo wykopać, a kogo nie...

2. Już ogólnie wcześniej pisałem na Discordzie o tym, ale jak zawsze - każdy ten temat zignorował... Janek prawdopodobnie tak zrobił, aby nie bawić się z rangami (Moderator, Community Manager, Administrator, Developer itp) i wrzucić wszystkich do jednego worka. Propozycję jednak popieram.

3. Grono redakcyjne jest zbyt małe ( @Somka jedynie w nim jest), a z tego co widzę, to są wpisy o Snapshotach do 1.14, ale to i tak jest mało moim zdaniem... Z redakcją przydałoby się coś zrobić, zwerbować nowych członków, czy coś...

------------------------

Ja jeszcze wrócę do wniosków - wam już aż tak odbija od tego bota, że wkopujecie się w jakiś strajk? No ludzie... Nie przenoście świata realnego do internetu, jeszcze na forum o Minecraft... Co wam ten bot przeszkadza? Macie do niego jakiś problem? Ja już do XNT na statusie odpowiedziałem co o tym myślę i moim zdaniem jest to po prostu głupota robić jakieś wnioski o bocie, które po pierwsze nie mają sensu, a po drugie nic wam nie dadzą, jedynie (za przeproszeniem) na*racie wniosków o bocie, każdy odrzucony, a potem się dziwicie, dlaczego tyle wniosków jest... No moim zdaniem jest to bezsensu robić to wszystko, te kłótnie, te dramy, te szkalowanie (Discord i Forum), skoro i tak nic nie zostanie z tym zrobione.

Tyle mojego głosu tutaj. Pozdrawiam cieplutko Hezqu 😛

Edytowane przez Hezqu
  • Polubienie 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Clue Problemu nie jest w @Nicku czy innych radnych ...... clue problemu to to, że oni nie mają rozplanowanych obowiązków . Gdyby były normalne rangi typu Admin, Moderator nikt by się tego nie czepiał i każdy by wiedział co ma robić i co jest jego obowiązkiem.

Co do wniosków: System i tak jest bezużyteczny i utrudniający procedurę. Kwestia jest taka, że ten wniosek nie był odrzucony tylko został usunięty przez administrację mimo że miał poparcie i był przegłosowany .... na discord wytłumaczono to powielaniem danego wniosku, gdy niby jest jakieś 40 dni od poprzedniego wniosku . Sama komplikacja w sprawie załączników do danego wniosku jest bardzo wkurzająca ... bo jak ktoś chce ukazać błąd, to musi wgrywać skrina na dodatkowy hosting, a osoby które wchodzą we wniosek nie mogą kliknąć sobie w ten link, a muszą go kopiować i dopiero wtedy wejść w link ... Libter nie zamierza tego systemu ulepszać, i to jest najlepszy argument albo argumenty za tym by wywalić to.

Tłumaczyłem też, że te wnioski są rozpatrywane jak im się chce, a jak im się czegoś nie chce robić, to specjalnie jako rada zagłosują przeciw danemu wnioskowi by wniosek wyleciał. Był ciekawy wniosek o minecraftowe ikonki działów na forum ... miał poparcie, zaczęli realizować wnioski i nagle wniosek przegłosowano na NIE z wynikiem " - 1" gdy jeszcze niedawno był on poparty na jakieś 5 polubień.

Kolejna sprawa .... przykładowo jest 11 głosów za danym wnioskiem, ale znowu użytkowników jest aż 381. Jak to ma się do wprowadzania sugestii, gdy ten system w ogóle nie pokazuje zainteresowania ze strony użytkowników? No dobra macie tych 10 osób online przy dobrych wiatrach. Serio uważacie, że to forum jest aż tak aktywne, by ten system dalej istniał? To miałoby sens jakby to forum było naprawdę aktywne, tak mocno. Wtedy robienie systemu ma sens, ale teraz, gdy zagłosuje na dany wniosek 5 osób, z czego reszta oleje, bo trzeba się na system logować by za nim zagłosować? Wspomniany wcześniej wniosek miał całkowite poparcie w dyskusji, nikt nie był przeciwny i jak niby wytłumaczycie, że nagle wniosek jest odrzucany? To jest sprawiedliwe? 

Wiele dobrych wniosków przepada, bo nikomu nie chce sie głosować na jakiejś osobnej stronie.... a tak byłaby obowiazkowa ankieta w temacie żadnych odrębnych serwisów i każdemu pasowałoby to dużo lepiej niż to co jest teraz. Nie wiem po co na siłę bronicie czegoś co nie ma sensu istnienia.

Edytowane przez XNT
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram wniosek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Również popieram. Najważniejsze jest to, żeby admini mieli swoje rangi stosowne do obowiązków. Ta "Rada" to jest parodia...

Edytowane przez Grzesiek11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...