Skocz do zawartości
zeber

Tomek z Craftsite - Rozdział 1

Rekomendowane odpowiedzi

Była burzowa, listopadowa noc. Za oknem szykowało się na to, że Margonin stanie się dzisiaj kolejnym Jeziorem Mazurskim... Tyle, że nie na Mazurach, ale to i tak nieistotne. W jednym ze stojących przy drodze domów spał sobie smacznie Tomek. Dwudziesto trzy letni web developer. Od paru lat miał swoją stałą posadę w firmie nazwanej Vitersoft. Firma ta zajmowała się jednym. Hostowaniem beznadziejnych serwerów minecraft. Tomek pełnił w niej funkcję, o dziwo, web developera. Ale los ten miał się za niedługo drastycznie zmienić.

Około godziny 4:07, a więc wcale nie tak późno, w dom Tomasza uderzył piorun. W momencie wszystkie urządzenia elektroniczne zaczęły wykazywać niespotykane dotąd właściwości. Otóż zebrały się w jedno super wielkie urządzenie elektryczne, obudziły Tomasza i dały mu radę na życie:

-Toooooomaszuuuuuuuuuuu... Namów swojegooooooooooo pracodawcę na zakup foruuuuuuuuum

Tomasz ze zdumienia aż nic nie zrobił i odparł:

-AAle jakiego forum? Toć wszystkie forum w polskim internecie mają się dobrze i nikt za nic w świecie nie będzie chciał ich sprzedać!

Na co dostał odpowiedź:

-Nie prawda, jest jedno forum, które kupisz bez problemu, a jest to oczywiście forum romanum...

-Nie no beka xD Jest to craftsite.pl

Tomasz zemdlał. Nie pytajcie mnie jak, bo tego nawet nie wiem ja. Uznajmy, że dostał udaru słonecznego i tak zemdlał. Tak więc obudził się w okolicach godziny 6:08 i trzydziestu dwóch sekund. Dalej miał w głowie to, czego dowiedział się parę godzin wcześniej. Poszedł się umyć, gdyż stwierdził, że jest Brudny. Gdy skończył, była już godzina 7:02 i dwadzieścia dwie sekundy. Czas płynął nieubłaganie. Co robić, co począć. Tomasz zamyślony chodził z pokoju do pokoju. W końcu jednak zdecydował, że zadzwoni do swojego pracodawcy i poinformuje go o planie zakupu forum.

C.D.N

• Polubienie 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo mnie cieszy kolejny utwór z uniwersum Tomka, ale jednak czegoś mi brakuje 😕

• Polubienie 1
  • Dziwne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...