Skocz do zawartości
Hussin

[1.7.10][RPG] Rodarion - A my mamy smoki!

Rekomendowane odpowiedzi

Od otworzenia serwera minął już tydzień. Do naszego discorda dołączyło 80 członków, na forum powstało 37 KP. Mamy także skromne grono stałych graczy i powstało jedno miasto. Zdajemy sobie sprawę, że nie są to wielkie sukcesy, jednak serwer dostaje pozytywne opinie od graczy, którzy jednak zdecydowali się zagrać. Od startu zostało zrobionych wiele zmian i poprawek, które zgłaszali nam gracze. Nie zostały także odnalezione poważne błędy, są to zazwyczaj drobne poprawki w działaniu i dostosowanie założeń do obecnej społeczności. Funkcjonowanie mechanik i założeń momentami budzi głośne dyskusje, natomiast można zobaczyć, że ekonomia jest ponadprzeciętnie przemyślana. Złote monety na prawdę liczą się w grze i są czymś cennym. Eksploracja mapy może przynieść bogactwa, ale jest ryzykowna i można utracić skarb, szczególnie bez dobrego przygotowania. Profesje rzeczywiście wymagają interakcji i współpracy ze sobą graczy. A występowanie surowców wymaga wymiany handlowej pomiędzy miastami. Serwer cały czas dostaje aktualizacje, nawet w formie modyfikowania kodu obecnych modów pod serwer, wszystkie aspekty gry są także coraz bardziej optymalizowane.

Jako, że minął już tydzień, szczególnie zachęcamy wszystkich do zebrania grupy znajomych lub dołączenia do jakiejś istniejącej już na serwerze i stworzenia kolejnego miasta. Wymaganiem jest zebranie 6 osób i rozmowa z magami, którzy przeprowadzą event roleplay. Ilość miast jest ograniczona i zostały tylko 3, więc trzeba się śpieszyć. Do otrzymania miasta nie jest potrzebny staż gry i jeśli zbierze się na serwerze zgrana grupa graczy mogą otrzymać miasto nawet tego samego dnia! Zapraszamy!

Edytowane przez Hussin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na serwerze jakiś czas i muszę powiedzieć że jest na prawdę dobry. Jednak ja i RolePlay bardzo się mijamy zmuszony byłem odejść... Dlaczego?

Przymusowe odgrywanie ról, ograniczone ooc bardzo utrudnia życie, Administracja ciągle dosłownie kontroluje czy gracze w grupie nie za dużo używają właśnie tego czatu (Gdy sami wchodzą i starają się coś ugrać to chrząkają, kręcą głowami, zaglądają na kogoś po tysiąc razy zamiast rzeczywiście odegrać role jak należy PS chodzi mi o maga xD)

Oprócz samego RP serwer może i ma coś do zaoferowania ale zanim dojdziemy do tego przy chrząkającym magu mogą minąć wieki a gracz się coraz bardziej nudzi. 

Czasami zdarza się że wyłączą możliwość craftowania określonego przedmiotu bez zakomunikowania graczom że to jest rzeczywiście błąd.

Sama paczka modów jest bardzo dobra, serwer bardzo dobrze przygotowany jednak jeżeli chodzi o samą rozgrywkę to jest zbyt duży nacisk na RP oraz zbyt duża Inwigilacja graczy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...