Skocz do zawartości
Bot Wnioskowy

Usunięcie reputacji botowi wnioskowemu

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek:
Usunięcie reputacji botowi wnioskowemu

Botowi od ogłaszania wniosków nie jest potrzebna reputacja. Tyle w temacie.

OTWÓRZ WNIOSEK
Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.

• Polubienie 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grześkowi do pisania postów też nie jest potrzebna reputacja. Tyle w temacie.

• Polubienie 1
  • Dziwne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzmy sobie szczerze - każdy, kto jest przeciwko temu wnioskowi po prostu robi sobie z całej tej sytuacji jeden wielki żart...

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się śmieje z tych którzy popierają ten wniosek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powielanie odrzuconych wniosków nie powinno mieć miejsca. Przynajmniej po tak krótkim czasie.

• Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Ersanek napisał:

Powielanie odrzuconych wniosków nie powinno mieć miejsca. Przynajmniej po tak krótkim czasie.

W punkt. 

A jako, że ten post został powielony, to ja pozwolę powielić swoją wypowiedź z tamtego wątku (a raczej jej fragment, tym razem obyło się bez zbrodni na polszczyźnie):

Cytat

Ludzie, zakończcie już tę dyskusję o bota. Jest to nie tyle co nieśmieszne, a już po prostu żenujące. 

Btw. Bardzo ciekawi mnie, dlaczego temat ten zalajkowały konta, które pojawiły się, kolokwialnie mówiąc, z miejsca gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. 0 postów, jedyna aktywność to rejestracja i zagłosowanie. Ciekawe.

6 godzin temu, Reedzev_ napisał:

Powiedzmy sobie szczerze - każdy, kto jest przeciwko temu wnioskowi po prostu robi sobie z całej tej sytuacji jeden wielki żart...

W pewnym momencie obie strony robiły sobie z tego żart - reputacja została odblokowana i żartem jest raczej ciągnięcie tego nieśmiesznego tematu. Ile razy można kłócić się o to samo. (I nie, nie opowiedziałem się po żadnej ze stron, w tym, nazwijmy to, "konflikcie" ale myślę, że prawie każdemu już żenometr wyszedł poza skalę).

EDIT: "Dziwne konta" like'ują jednak chyba każdy wniosek zgłoszony przez bota wnioskowego. Pewnie po to, żeby mu nabić reputację. Co również nie jest śmieszne.

Edytowane przez nikdomi255
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja powiem tyle - o byle co robicie wielka drame. Aż tak was ściska to, że bot zbiera sobie reputację? To wygląda tak jakbyście chcieli kogoś zbanowac za reputację... Ja na miejscu moderacji bym warnowal po prostu osoby ciągnące ten temat bo to już nie ma sensu. Jak bot ma reputację to niech ma - to tylko są użytkownicy, którzy dla śmiechu mu je dają i tyle w temacie. Te dyskusje już się śmieszne robią...

Edytowane przez Wayneern
  • Polubienie 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, HelloDoggo napisał:

Grześkowi do pisania postów też nie jest potrzebna reputacja. Tyle w temacie.

Jak zablokujecie reputację skryptowi to mi też możecie.

1 godzinę temu, Ersanek napisał:

Jest liberalizm to nam wolno. Z taką gadką jak i tym co było na Discordzie idź lepiej do pana w kasku. Za kilkanaście/dziesiąt wniosków i po zmianie admina może go wreszcie zaakceptują.

Godzinę temu, nikdomi255 napisał:

Btw. Bardzo ciekawi mnie, dlaczego temat ten zalajkowały konta, które pojawiły się, kolokwialnie mówiąc, z miejsca gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. 0 postów, jedyna aktywność to rejestracja i zagłosowanie. Ciekawe.

EDIT: "Dziwne konta" like'ują jednak chyba każdy wniosek zgłoszony przez bota wnioskowego. Pewnie po to, żeby mu nabić reputację. Co również nie jest śmieszne.

1. Może nie zauważyłeś, ale:

image.png.aeeebc54984f85ebfed64561040f9cd1.pngimage.png.aeeebc54984f85ebfed64561040f9cd1.png

Gdzie tu masz te dziwne konta? Jedyne teoretycznie możliwe dziwne konta to te downvotujące.

Chyba że chodzi ci o tematy. To właśnie jest problem, który chcę rozwiązać.

image.png.c90dbdb405c1547236a3e012ccace5af.png

Co do reszty tematu:

Cytat

Ludzie, zakończcie już tę dyskusję o bota. Jest to nie tyle co nieśmieszne, a już po prostu żenujące. 

3 godziny temu, Somka napisał:

Ja się śmieje z tych którzy popierają ten wniosek.

W pewnym momencie obie strony robiły sobie z tego żart - reputacja została odblokowana i żartem jest raczej ciągnięcie tego nieśmiesznego tematu. Ile razy można kłócić się o to samo. (I nie, nie opowiedziałem się po żadnej ze stron, w tym, nazwijmy to, "konflikcie" ale myślę, że prawie każdemu już żenometr wyszedł poza skalę).

Itede, itepe. Chodzi mi wyłącznie o naprawienie buga, który istnieje z takiego powodu jak każdy inny bug - przez pomyłkę. Naprawiliście buga - nie był on więc trudny, ale zobiliście z niego ficzera na prośbę trolli tj. @Somka, @HelloDoggo itd.

itsnotabug.png.4cd2f97f3dcaed1f6d410147c99d59c9.png

EDIT: Lajki w temacie i downvote'y we wniosku w miarę się zgadzają. Na pewno jest downvote od Hello, Somki i Spitfire, reszta - nie wiadomo. A takie konto jak @LoCommotion to już chyba trochę przesada, chyba wiecie CZYJ to mulciak. Mogłeś się aż tak nie demaskować. Czekam na @LinuxGorszy 😄

Edytowane przez Grzesiek11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1) Przecież właśnie napisałem w edicie, że "dziwne konta" jednak niekoniecznie są dziełem przeciwników bota. Wobec tego nie bardzo rozumiem, po co w swojej wypowiedzi się w jakikolwiek sposób odnosiłeś do moich słów nt. "Dziwnych kont"

2) Śmiecenie forum odrzuconymi wnioskami powinno być karane, nieważne czy jest "liberalizm", czy nie.

3) 

7 minut temu, Grzesiek11 napisał:

Chodzi mi wyłącznie o naprawienie buga, który istnieje z takiego powodu jak każdy inny bug - przez pomyłkę. Naprawiliście buga - nie był on więc trudny, ale zobiliście z niego ficzera na prośbę trolli

Skoro większość graczy była przeciw "naprawieniu" tej właściwości bota, znaczy to, że w opinii większości nie jest to bug. Trollowaniem za to jest śmiecenie forum n-tym wnioskiem dotyczącym bota. Spór o bota nikogo już nie śmieszy, gdyż jest zwyczajnie żenujący.

• Polubienie 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Grzesiek11 napisał:

A takie konto jak @LoCommotion to już chyba trochę przesada, chyba wiecie CZYJ to mulciak. Mogłeś się aż tak nie demaskować. Czekam na @LinuxGorszy 😄

Serio? Stworzyłeś sobie takie konto tylko dlatego, żeby móc o czym pisać? Chyba wiadomo kto robił ostatnio multikonta, żeby Bot nie dostał swoich lajków... A tak w ogóle zaledwie 4 konta raczej niezbyt zmienią przebieg głosowania.

Czekam na @LinuxGorszy 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...