Skocz do zawartości
Pooshek

Mój wieżowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie jest to budowla, z której można być szczególnie dumnym (widywałem znacznie lepsze konstrukcje), to nie chciałbym, żeby ten dział stał pusty - tak więc postanowiłem zaprezentować tutaj swój wieżowiec (dokładniej jeden swój projekt, którego używałem kilkukrotnie). Jeśli ktoś zaś potrafi budować, prosiłbym go o zwrócenie mi uwagi co zrobiłem źle podczas budowy tegoż budynku.

2019-02-12_16.01.38.png

kraj8.png

unknown.png

• Polubienie 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, VaporeonPL napisał:

Według mnie niezbyt wieżowcowaty, ale i tak nie taki zły

Obawiam się, że gdyby był bardziej "wieżowcowaty" to byłby znacznie bardziej "klockowatą" bryłą i ogólnie wyglądałby gorzej 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, nikdomi255 napisał:

Obawiam się, że gdyby był bardziej "wieżowcowaty" to byłby znacznie bardziej "klockowatą" bryłą i ogólnie wyglądałby gorzej 😛

Taki już urok nowoczesnych wieżowców.

• Śmieszne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja wiem, czy urok... W Minecrafcie takie budowle wyglądają, jak dla mnie, źle. Brak im głębi. Dlatego mój budynek nie miał być nowoczesnym wieżowcem, tylko takim, że tak to ujmę - kamienicowym wieżowcem  ; )

PS. Oczywiście osoba o większych umiejętnościach niż ja pewnie byłaby w stanie zrobić nowoczesny wieżowiec z głębią i bryłą odbiegający od "klocka", jednak niewątpliwie jest to zadanie trudne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wieżowiec może być, takiego potężnego prawdziwego wieżowca trudno zbudować na survivalu, na płaskim znacznie łatwiej :V Ograniczeniem jest oczywiście wysokość budowania ;v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Chińska Cebulka (McKoxu) napisał:

Wieżowiec może być, takiego potężnego prawdziwego wieżowca trudno zbudować na survivalu, na płaskim znacznie łatwiej :V Ograniczeniem jest oczywiście wysokość budowania ;v

Udało mi się kiedyś na survivalu zbudować znacznie większy wieżowiec, ale właśnie przez jego "klockowatość" podobał mi się mniej:

unknown.png

(Zdjęcie przedstawia miasto, które nigdy nie zostało ukończone - Pastuszkowo - budowane na nieistniejącym już serwerze Minecraft w miesiącach kwiecień-lipiec 2017, o ile mnie pamięć nie myli)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...