Skocz do zawartości
VaporeonPL

Gdzie można pobrać launcher Minecrafta do bety?

Rekomendowane odpowiedzi

Z osobistych powodów potrzebuję. Ten nowy jest strasznie zbugowany, jeśli chodzi o historyczne wersje, a starego już po prostu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serdecznie polecam Shiginima launcher 4200v. Posiada on mozliwość uruchomienia wszystkich wersji wstecz, wszystkich dostepnych snapshotow (Jak sie to tam zwie) i całą reszte funkcji z innych launcherów (Np. trzymanie otwartej konsoli debug)

linkuje: https://teamshiginima.com/update/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Calem napisał:

Serdecznie polecam Shiginima launcher 4200v. Posiada on mozliwość uruchomienia wszystkich wersji wstecz, wszystkich dostepnych snapshotow (Jak sie to tam zwie) i całą reszte funkcji z innych launcherów (Np. trzymanie otwartej konsoli debug)

linkuje: https://teamshiginima.com/update/

Oryginalny, nie piracki. Szukam tego na Alphę i tym starsze, nie na 1.13.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz sie przy jego pomocy logować na konto premium tak samo jak i używać na cracku. Chyba jeden z najbezpieczniejszych launcherów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, Calem napisał:

Możesz sie przy jego pomocy logować na konto premium tak samo jak i używać na cracku. Chyba jeden z najbezpieczniejszych launcherów

Nie wiem czy logowanie się za pomocą pirackiego oprogramowania można nazwać bezpiecznym xD

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie masz racje. Jednak i tak uważam że używanie shiginimy jest bezpieczniejsze jak takie np. byzyczu xD

Co do oryginalnego klienta z dostępem do bety to szczerze chyba takiego nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi chodzi o tego pierwszego, tego do Alphy. Obecny mnie nie zadowala. Cóż, jedynym wyjściem jest przeszukanie internetów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.02.2019 o 18:34, VaporeonPL napisał:

Mi chodzi o tego pierwszego, tego do Alphy. Obecny mnie nie zadowala. Cóż, jedynym wyjściem jest przeszukanie internetów...

Nie testowałem ale znalazłem taki filmik. Wygląda sensownie: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.06.2019 o 20:00, Zenek napisał:

AnjoCaido's Launcher 

Z tym że wiadomo, crack.

Na tym skończyłem, bo w 2019 nie ma wyboru. Przynajmniej działa, tyle mi było potrzebne. Pomijam już ogromną dawkę nostalgii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...