Skocz do zawartości
Somka

W drodze do wersji 1.14

Rekomendowane odpowiedzi

Wciąż nie rozumiem, czemu osadnicy nie mogą się bronić... To powinno być w tej aktualizacji.

BTW to jest trailer bedrocka 1.9 ale i tak to prawie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś posiada jakieś potwierdzone mniej lub bardziej informacje dot. daty premiery 1.14?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według angielskiej wiki na początku 2019 roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo mi się podoba pomysł z przepalaniem stone'a - otrzymujemy gładki kamień, który swoim wyglądam przypomina jeden z moich ulubionych bloków z paczek z modami do Minecrafta. Dziwnym pomysłem jest to, że z kotów będą wypadać nicie. Ekipa zajmująca się produkcją gry, powinna jakoś to inaczej rozwiązać, np. poprzez dodanie sierści, którą można by było zamieniać na jakieś bloki, tak jak z owiec można zrobić wełnę. 

AZPFWLY.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Damian napisał:

Dziwnym pomysłem jest to, że z kotów będą wypadać nicie. Ekipa zajmująca się produkcją gry, powinna jakoś to inaczej rozwiązać, np. poprzez dodanie sierści, którą można by było zamieniać na jakieś bloki, tak jak z owiec można zrobić wełnę. 

Blok sierści? Tynoniewiem. Jaki miałoby to sens? Do czego miałaby służyć sierść, jeśli mamy już jej zamienniki w formie skóry i wełny? Tak samo z liści i uschniętych krzaków wypadają patyki zamiast gałęzi. Zwyczajnie nie ma dla nich zastosowania, a lepsze coś, niż nic.

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze jakaś dodatkowa zawartość do gry, może za dużo w modyfikacje gram 😄 
qtAwJYv.png

Ciekawe jakie zastosowanie będą mieć nowe stoły i piece, ktoś do tego dotarł? Fajnie, że będzie można urozmaicić trochę bazę o bloki funkcjonalne!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z królików dropi królicza skóra za ktorej pomocą można zrobić normalną skórę, myślę że gdyby zrobil to samo z kotami, to byłby git.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bchVwf4.png

Kolejny snapshot już jutro 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ah, ja się spodziewałem wydania wersji. 🙄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mamy pierwszy snapshot w tym roku - 19w02a https://minecraft.net/en-us/article/minecraft-snapshot-19w02a

- Dodano ognisko, które nie rozprzestrzenia ognia, wytwarza dym, można powoli piec jedzenie, można je gasić i ponownie zapalać, po zniszczeniu wypada 2 węgla drzewnego, a po zniszczeniu siekierą z silk touch dropi ognisko, gdy gracz wejdzie do ogniska to otrzyma obrażenia.

- Cartography Table ma swoje funkcje, można duplikowac i powiększać w nim mapy

- Lectern zyskal funkcję, można położyć na nim książkę i ją czytać, podczasz przewracania strony wytwarza impulsy podobne do redstone.

- Dodano komendę /teammsg która wysyła wiadomość do wszystkich graczy w zespole

- Naprawa błędów

- Optymalizacja gry

5294c7b3c57a8be82b27fc0ad4950ab7-Header.

Edytowane przez Somka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo mi się podoba to co ostatnio zostało dodane do gry. Cieszy mnie fakt, dodania nowych obiektów do uprawiania roli oraz tych świetnych palenisk. Z tego co widziałem na zagranicznych stronach to ludzie mają sporo pomysłów na ich wykorzystanie 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi