Skocz do zawartości
Jqmey

Konto Minecraft oraz GRATIS ranga MVP+ na Hypixelu i peleryna OptiFine o łącznej wartości 210 zł

Rekomendowane odpowiedzi

polecam sprzedającego

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego cena nie wynosi już około 50zł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Ersanek napisał:

Dlaczego cena nie wynosi już około 50zł?

Nie zmieniałem ceny od publikacji tego ogłoszenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Co nie zmienia faktu, że konto to sprzedajesz od co najmniej początku września i jego cena startowała od chyba 200. Sukcesywnie jednak ją zmniejszałeś do 50 by później znowu podnieść do 100.

Tak wgl to chyba przypadkiem wpisałeś zbyt niską łączną wartość w temacie. Z opisu wynika 310 zł, a temat pokazuje 210.

@edit

Rozumiem, że rabat RABAT25 jest tutaj również uznawany do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Edytowane przez Ersanek
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
12 minut temu, Ersanek napisał:

Co nie zmienia faktu, że konto to sprzedajesz od co najmniej początku września i jego cena startowała od chyba 200. Sukcesywnie jednak ją zmniejszałeś do 50 by później znowu podnieść do 100.

Konto to sprzedaję od dzisiaj, inne fora to inne fora i dyskusje związane z ofertami na nich wystawionymi zalecam jednak poruszać na nich, a nie tutaj.

Tak wgl to chyba przypadkiem wpisałeś zbyt niską łączną wartość w temacie. Z opisu wynika 310 zł, a temat pokazuje 210.

Wartość 210 zł odnosi się do łącznej wartości rangi MVP+ i peleryny OptiFine oferowanych jako tzw. "gratisy" do konta.

Rozumiem, że rabat RABAT25 jest tutaj również uznawany do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Chociaż kod ten wystawiłem dla użytkowników innego, konkurencyjnego forum gdzie wystawiłem podobną ofertę to oczywiście w wypadku gdyby jakiś użytkownik tego forum chciał go wykorzystać do zakupu konta także go uznam.

Edytowane przez Jqmey

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Jqmey napisał:

Konto to sprzedaję od dzisiaj

Kłamstwo. Konto to sprzedajesz od kilku miesięcy. Taka prawda.  Konto i dane kontaktowe są identyczne. To, że wcześniej zamieszczałeś ofertę w innych miejscach nie zmienia faktu, że konto sprzedajesz od długiego czasu i nadal ciężko zrozumieć zabieg podwyższania ceny ¯\_(ツ)_/¯

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 minut temu, Ersanek napisał:

Kłamstwo. Konto to sprzedajesz od kilku miesięcy. Taka prawda.  Konto i dane kontaktowe są identyczne. To, że wcześniej zamieszczałeś ofertę w innych miejscach nie zmienia faktu, że konto sprzedajesz od długiego czasu

Chociaż jestem w stanie zrozumieć, iż fakt, że doszło do zwiększenia ceny w ofertach zamieszczonych na innych forach może powodować niepotrzebny napływ złych emocji uważam, że określanie przekazanej przeze mnie informacji, że konto to sprzedaję to od dzisiaj jako nieprawdziwą jest nieuzasadnione - zwłaszcza, że wyraźnie zaznaczyłem, że chodzi o ofertę zamieszczoną na tym forum.

8 minut temu, Ersanek napisał:

nadal ciężko zrozumieć zabieg podwyższania ceny ¯\_(ツ)_/¯

Bardzo mi przykro z tego powodu. Przytoczę tutaj cytat Ericha Maria Remarque'a:

Cytat

Nie wszystko można wytłumaczyć. Nie wszystko też można zrozumieć. Niech będzie błogosławiony ten kącik dżungli w każdym z nas.

Edytowane przez Jqmey
  • Dziwne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z okazji walentynek cena została obniżona o 50%! Promocja ważna do 14.02.2019.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wartość używanego konta to jakieś 20, za 100 kupisz sobie nowe. Z tego co pamiętam próbujesz to sprzedać chyba pół roku i na starym kraftsajt cena spadła już do 50.

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.02.2019 o 20:33, VaporeonPL napisał:

Wciąż aktualne?

Tak.

W dniu 16.02.2019 o 22:07, MrKisiel napisał:

Wartość używanego konta to jakieś 20, za 100 kupisz sobie nowe. Z tego co pamiętam próbujesz to sprzedać chyba pół roku i na starym kraftsajt cena spadła już do 50.

Jak już wspominałem, porównywanie ceny tego konta do cen innych kont bez rangi MVP+ na Hypixelu nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.02.2019 o 16:25, Jqmey napisał:

Tak.

Jak już wspominałem, porównywanie ceny tego konta do cen innych kont bez rangi MVP+ na Hypixelu nie ma sensu.

Ale ranga nie ma nic do tego, zwłaszcza, że na święta są promocje -90% w itemshopie. Mogą być osoby, które chcą kupić konto tylko do grania na singleplayer, więc zasłanianie ceny rangą na jakimś serwerze nie ma sensu ;-; 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, grepolis napisał:

Ale ranga nie ma nic do tego, zwłaszcza, że na święta są promocje -90% w itemshopie. Mogą być osoby, które chcą kupić konto tylko do grania na singleplayer, więc zasłanianie ceny rangą na jakimś serwerze nie ma sensu ;-; 

Wtedy gracz kupuje sobie konto za 20 zł na alledrogo/100 zł (jeśli chce mieć gwarancję konta na wieki wieków) i ma spokój. No i racja, ranga na Hypixelu może mocno spaść z ceny. W końcu to tylko serwer, który jednego dnia może być potęgą, a na drugi dzień zostać zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z okazji Świąt Wielkanocnych cena została obniżona o 55%! Promocja ważna do 22.04.2019.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie ma sensu, zostaw sobie to konto. Któregoś dnia będziesz chciał wrócić do Minecrafta, a tam przykra niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...