Skocz do zawartości
Bot Wnioskowy

Usunięcie możliwości lajkowania postów bota wnioskowego

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik @Reedzev_ dodał nowy wniosek:
Usunięcie możliwości lajkowania postów bota wnioskowego

Proponuję usunąć możliwość nadawania punktów reputacji botu wnioskowemu oraz usunięcie istniejących reakcji na jego posty.

OTWÓRZ WNIOSEK
Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.

• Polubienie 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na tak, zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak jest się botem, to nie można mieć lajków? Co za botofoby....

A tak w ogóle, to ten sam wniosek był już wielokrotnie tworzony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://wnioski.craftsite.pl/IUPYYRD6 Demokracja to jednak zły model, ale nikt nie wymyślił lepszego ..... Wniosek został odrzucony, prosimy podziękować społeczności tego forum, że nie widzi problemu w śmietniku w HydePark oraz lajkowaniu bota ...

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja to bym w ogóle tego bota wywalił, ale niech będzie...
co to za różnica? bot nie jest człowiekiem, więc nie zależy mu na lajkach.

KDaFvLE.png
ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, XNT napisał:

https://wnioski.craftsite.pl/IUPYYRD6 Demokracja to jednak zły model, ale nikt nie wymyślił lepszego ..... Wniosek został odrzucony, prosimy podziękować społeczności tego forum, że nie widzi problemu w śmietniku w HydePark oraz lajkowaniu bota ...

O co się prujesz? Jaki widzisz problem w punktach reputacji dla bota? Tak ci zależy, żeby być to jedno miejsce wyżej? Rywalizujecie z nim o miano "najbardziej lubianego"? Możecie sobie zablokować mu punkty, nie ma to dla mnie większego znaczenia, zwyczajnie bawi mnie wasz upór. Równie dobrze może być, jak jest xD

• Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problemem jest raczej to, że ludzie lajkują post bota zamiast wniosek. Często jest tak, że bot zbierze z 6 lików, a wniosek z 2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Ersanek No wreszcie ktoś mądry. O to w tym właśnie chodzi, w tym jest clou problemu!  Mój wniosek aby dodać wyraźne napisane "Otwórz wniosek i zagłosuj na niego" także przepadł, a jak widać potrzebne są zmiany w systemie bota.

@Hevbis O to się pruję, że obecny system nie spełnia zakładanych w nim celów, zamiast głosów we wniosku otrzymywane one są w temacie wniosku, przez co wniosek na swojej dedykowanej stronie ma 2 głosy, gdy w temacie ma ich nawet 5. Takie coś pokazuje, że bot się nie sprawdził.

Edytowane przez XNT
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Ersanek napisał:

Problemem jest raczej to, że ludzie lajkują post bota zamiast wniosek. Często jest tak, że bot zbierze z 6 lików, a wniosek z 2.

jakby był normalny system: użytkownik -> wątek -> ocenianie, a nie jakaś strona -> tworzenie wniosku -> dodawanie (a raczej zaśmiecanie) na forum. Po co sobie tak utrudniać życie?

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, boleknowak napisał:

jakby był normalny system: użytkownik -> wątek -> ocenianie, a nie jakaś strona -> tworzenie wniosku -> dodawanie (a raczej zaśmiecanie) na forum. Po co sobie tak utrudniać życie?

Otóż to. Ten system w ogóle nie ma sensu skoro bierze się pod uwagę tylko głosy z jakiejś strony a nie tematu.

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sama strona z wnioskami jest tu niepotrzebna, jedynie komplikuje cały proces. Istnieje chyba tylko po to, żeby można było pochwalić się ciekawym, acz zbędnym systemem. Lepiej byłoby otworzyć dział i pozwolić użytkownikom na samodzielne tworzenie wątków. Wymogiem byłaby wtedy ankieta. 

• Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...