Skocz do zawartości
galaxyfighter

4Fun Survival - Survival z cuboidami. Zdefiniowany od nowa, lepiej.

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer nie obsługuje 1.13(.x).

Jeżeli masz problemy z wejściem na serwer, użyj adresu IP

dphz.mineland.pl LUB 137.74.0.2:25200

4funprezka_JPG.jpg

Strona                  Regulamin

IP do skopiowania: surv.ml

Autorski tryb 4Fun Survival

Edytowane przez galaxyfighter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam serwer OK (nie licząc perma) ale właściciel ma jakieś problemy ze sobą, polecam psychologa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.02.2019 o 20:49, VaporeonPL napisał:

Sam serwer OK (nie licząc perma) ale właściciel ma jakieś problemy ze sobą, polecam psychologa

Możesz przytoczyć co z nim jest nie tak? Jestem ciekaw czy moje obawy nie są jednak bezpodstawne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny serwer, dużo na nim grałem. Serwer przyciągnął mnie klimatem survivala, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.02.2019 o 18:24, machelko napisał:

Możesz przytoczyć co z nim jest nie tak? Jestem ciekaw czy moje obawy nie są jednak bezpodstawne.

W administracji tego serwera są osoby często zachowujące się gorzej od małp, które dodatkowo wielokrotnie były na serwerze karane. W dodatku sam właściciel często sam zachowuje się jak małpa, trolluje ludzi, niszczy ich budowle, zabija graczy (przykład: zgriefował End fireballami lub podpalił mi restaurację), używa wulgaryzmów (wiem, jego serwer i jego zasady, ale tam grają nierzadko dzieci, które kontaktu z wulgaryzmami mieć nie powinny), a jeśli tego mało, to sam się przekonaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.02.2019 o 12:02, VaporeonPL napisał:

W administracji tego serwera są osoby często zachowujące się gorzej od małp

niestety, nie ma takich osób

które dodatkowo wielokrotnie były na serwerze karane

masz na myśli axelusa? xD

W dodatku sam właściciel często sam zachowuje się jak małpa, trolluje ludzi, niszczy ich budowle

jeżeli coś zniszczę to odbuduję, wyjątkiem są ludzie z permbanem

zabija graczy (przykład: zgriefował End fireballami lub podpalił mi restaurację)

restauracji to ty żadnej nie miałeś 😛 a End tak, griefowałem bo chciałem i tak zrobić reset, a że ktoś podłazi centralnie pod moje fireballe i potem płacze, że umiera to już inna sprawa 😕

używa wulgaryzmów (wiem, jego serwer i jego zasady

oj tam, raz na jakiś czas nie zaszkodzi 😜

ale tam grają nierzadko dzieci, które kontaktu z wulgaryzmami mieć nie powinny)

ale mają i to na każdym serwerze, a nawet je (uwaga, szok i niedowierzanie) stosują

Taka tam odpowiedź na szybko...  Wiem, że dużo czasu przegrałeś na serwerze i Axelusowi bardzo podobało się nadużywanie uprawnień pod moją nieobecność, no ale wasze zachowanie jest niedopuszczalne. Jeżeli ja wchodzę do ludzi na TeamSpeaka, gadam z nimi i po prostu aż wszyscy na raz mówią, że z wami się po prostu nie da grać no to słuchajcie, ban i koniec, nie ma co się nawet zastanawiać, bo dałem wam szansę na ogarnięcie się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i wiem, ale pozwolenie osobie karanej i zachowującej się gorzej niż małpa zasiadać w administracji to trochę przesada, czyż nie?

BTW latanie po itemki na gm 3 było fajne, szkoda że mam perma :<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.03.2019 o 16:05, VaporeonPL napisał:

No i wiem, ale pozwolenie osobie karanej i zachowującej się gorzej niż małpa zasiadać w administracji to trochę przesada, czyż nie?

BTW latanie po itemki na gm 3 było fajne, szkoda że mam perma :<

Czyli się przyznajesz, szanuję.

A Axelusowi chciałem dać szansę. No cóż - zawiódł i to srogo, takie podejście może go zgubić przy prowadzeniu własnego serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi