Skocz do zawartości
Calem

Halo hej!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć tutaj Calem 😄 

Co moge o sobie napisać... Dość długi czas spędziłem przy MC jednak ostatecznie zostałem przy tworzeniu własnych ResourcePack'ów, Tworzeniu serwerów (Ogólnie to pomocy przy serwerach po wypuszczeniu wielu różnych serwerów z mojego "Zaplecza" po prostu mi się to znudziło) i wyciąganiu z Optifine dosłowne 100% jego możliwości (Nowe przedmioty, własne światy, nowe biomy i wiele wiele więcej) 

Posiadam również jakieś większe, mniejsze doświadczenie z Mine - imatorem, tworzenie prezentacji czy pojedynczych obrazów opisowych to nie problem. Podchodziłem wielokrotnie do programowania jednak stwierdziłem że to po prostu nie dla mnie i porzuciłem całą paletę pomysłów "Co ja to nie narobię". Znam bardzo dużo pluginów i staram się wyciągnąć z nich dosłownie wszystko (Lub wykorzystać je do swoich pomysłów, nie koniecznie z ich przeznaczeniem) 

Posiadam kanał na Youtube jednak nie jest to kanał ani ciekawy ani jakiś duży. Raczej stworzony aby przechowywać swoje krótkie filmy z prac nad różnymi projektami 

Link dla ciekawych: www.youtube.com/channel/UCXcDwOGaIeHNCFw9QltPtlw?view_as=subscriber 

Tak więc witam wszystkich bardzo serdecznie 😄

• Polubienie 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...