Skocz do zawartości
lufawjezdza

[Zapowiedź][1.12-1.13][Skyblock] sbChmurka.pl

Rekomendowane odpowiedzi

4971a92380.png

Chmurka to projekt tworzony z pasją, od graczy dla graczy. Serwer jest tworzony od przeszło trzech miesięcy i muszę powiedzieć że to był bardzo pracowity okres. Pragniemy wprowadzić poczucie świeżości, dlatego wprowadzamy unikalne urozmaicenia gry oraz bardzo wydajne zabezpieczenia aby nic nie popsuło Tobie rozgrywki. Nie musisz także się martwić o wersję gry, na naszym serwerze będziesz mógł grać zarówno na 1.12 jak i 1.13, czyli dwóch najbardziej grywalnych wersjach Minecrafta. Nasz projekt używa wydajnej maszyny VPS która spokojnie utrzyma duże ilości graczy. Oferujemy Tobie w pełni spolszczony, dopracowany serwer. To dla Ciebie za mało? Mamy w swoim teamie java-developerów którzy pracują nad autorskimi pluginami, dzięki czemu doświadczysz rozgrywki jakiej jeszcze nie widziałeś na innych Skyblockach!

4971c5ba1b.png

Aby gra nie stawała się monotonna, wprowadziliśmy questy które możesz dostać od przeróżnych NPC-tów.

Znajdziesz u nas targowisko, na którym możesz handlować towarami zarówno z graczami jak i SI.

Skończyłeś budowę wyspy i chcesz zacząć kolejny projekt? Dajemy Ci możliwość wystawienia twojego

projektu na aukcję, nie pójdzie to w nicość a do tego otrzymasz naszą wirtualną walutę 

serwerową którą będziesz mógł przeznaczyć na potrzebne materiały. Jeśli nudzi Cię klasyczny schemat

wyspy występujący na wielu serwerach, u nas będziesz mógł przebierać w rodzajach wysp oraz wybrać

interesujący Ciebie biom. Jeśli angielski nie jest Twoją mocną stroną, nie ma problemu - nasz serwer

jest w 100% spolszczony, dzięki czemu gracz który nigdy nie miał styczności z j.angielskim, nie będzie

miał problemów z rozgrywką. Jeśli martwisz się o zabezpieczenia serwera, mamy systemy AntyBot

AntyGriefing oraz AntyDDoS, każdy w pełni działający.

4971f123a0.png

Daj nam łapkę na facebooku, dodaj nas do listy serwerów w Minecrafcie i wytrwale wyczekuj na start serwera. W zamian możemy Cię zapewnić że serwer podczas startu będzie dopięty na ostatni guzik i zatrzyma Cię w grze na wiele, wiele godzin... 🙂

Facebook: fb.me/chmurkaskyblock
IP serwera: sbchmurka.pl lub 46.105.73.45
Strona: sbchmurka.pl (obecny stan: w budowie)

discord: https://discord.gg/eyZ9CWx

49722cb127.png

Edytowane przez lufawjezdza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochani słabego grafika macie, czo te czcionki takie bez antyaliasingu 😛

Brakuje też paru przecinków, tak nawet szybko czytając. Oj nie ma napracowanka! >:c

Ale no dobra, SkyBlock, fajnie. Jeżeli uda wam się ściągnąć graczy na ten tryb to będzie co podziwiać, bo ja szczerze nienawidzę mordowania się z nim 😆

Aż mi się pewien mem przypomniał (w załączniku)

niewolnictwo minecraft.jpg

• Śmieszne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, galaxyfighter napisał:

Kochani słabego grafika macie, czo te czcionki takie bez antyaliasingu 😛

Brakuje też paru przecinków, tak nawet szybko czytając. Oj nie ma napracowanka! >:c

Ale no dobra, SkyBlock, fajnie. Jeżeli uda wam się ściągnąć graczy na ten tryb to będzie co podziwiać, bo ja szczerze nienawidzę mordowania się z nim 😆

Aż mi się pewien mem przypomniał (w załączniku)

niewolnictwo minecraft.jpg

Haha dobre 😄

Wiem że grafika słaba bo ja robiłem 😄 w tych czasach to marni graficy chcą za logo 200 zł, to sobie dałem spokój hehe 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, lufawjezdza napisał:

w tych czasach to marni graficy chcą za logo 200 zł, to sobie dałem spokój hehe 🙂

Mi tam wystarczy FunnyGuilds napisany w Logomocji jako zapłata. 

rftew49.png

• Śmieszne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi