Skocz do zawartości
Cubixor

[Szukam] Dodatki do serwera minigames

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakichś ciekawych pluginów które urozmaicą rozgrywkę na tworzonym przeze mnie serwerze minigames. Mogą być też oczywiście skrypty. Chciałbym aby serwer właśnie takimi dodatkami wyróżniał się spośród pozostałych. Może komuś kiedyś wpadł w oko jakiś nietypowy plugin - można go tu podesłać. Takie typowe dodatki (launchpady, doublejump, gadżey, discoarmour itd.) już mam. Chodzi mi o dobre, ale mało popularne pluginy dodające małe urozmaicenia. Przykładowo znalazłem pligin lastholo https://www.spigotmc.org/resources/✯-lastholo-compatible-1-8-8-1-13-2-customizable.51676/ który pokazuje nad głową gracza wiadomości które pisze na czacie - niby mała drobnostka ale bardzo fajnie wygląda, ułatwia grę (gdy ktoś napisze coś na czacie w trakcie trwania minigierki nie musimy go szukać na arenie tylko od razu widzimy kto to) no i wpada w oko. Podawajcie w poście od razu link do pluginu/skryptu bo jeśli jest mało popularny trudno go potem znaleźć. Wersja na którą potrzebuję pluginy to 1.9.4.  Liczę na ciekawe propozycje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Cubixor napisał:

Szukam jakichś ciekawych pluginów które urozmaicą rozgrywkę na tworzonym przeze mnie serwerze minigames. Mogą być też oczywiście skrypty. Chciałbym aby serwer właśnie takimi dodatkami wyróżniał się spośród pozostałych. Może komuś kiedyś wpadł w oko jakiś nietypowy plugin - można go tu podesłać. Takie typowe dodatki (launchpady, doublejump, gadżey, discoarmour itd.) już mam. Chodzi mi o dobre, ale mało popularne pluginy dodające małe urozmaicenia. Przykładowo znalazłem pligin lastholo https://www.spigotmc.org/resources/✯-lastholo-compatible-1-8-8-1-13-2-customizable.51676/ który pokazuje nad głową gracza wiadomości które pisze na czacie - niby mała drobnostka ale bardzo fajnie wygląda, ułatwia grę (gdy ktoś napisze coś na czacie w trakcie trwania minigierki nie musimy go szukać na arenie tylko od razu widzimy kto to) no i wpada w oko. Podawajcie w poście od razu link do pluginu/skryptu bo jeśli jest mało popularny trudno go potem znaleźć. Wersja na którą potrzebuję pluginy to 1.9.4.  Liczę na ciekawe propozycje 🙂

Najważniejsze pytanie, rozważamy wyłącznie bezpłatne dodatki? Czy płatne wtyczki również wchodzą w grę? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, xYundy napisał:

Najważniejsze pytanie, rozważamy wyłącznie bezpłatne dodatki? Czy płatne wtyczki również wchodzą w grę? 🙂

Bezpłatne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Cubixor napisał:

Bezpłatne

Hmm, to w sumie poza rzeczami zwykle oczywistymi jak być może jakiś parkour w lobby, proponuję:

Cytat

https://www.spigotmc.org/resources/tictactoe.63089/

Za pomocą tej wtyczki mógłbyś postawić na serwerze lobby stoły do gry w kółko i krzyżyk :)

Cytat

https://www.spigotmc.org/resources/mudgecookieclicker-customisable-addictive-new-cookie-levelling.60229/

Ta wtyczka również mogłaby być wciągającą gierką poboczną na dłużej - cookie clicker :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, xYundy napisał:

Hmm, to w sumie poza rzeczami zwykle oczywistymi jak być może jakiś parkour w lobby, proponuję:

Za pomocą tej wtyczki mógłbyś postawić na serwerze lobby stoły do gry w kółko i krzyżyk 🙂

Ta wtyczka również mogłaby być wciągającą gierką poboczną na dłużej - cookie clicker 🙂

Bardzo dobre pomysły. Kółko i krzyżyk jest tylko na 1.13 (potrzebuję na 1.9.4) ale może będzie działać. Szukam dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko co podajecie to są po prostu minigry. A ja szukam dodatków które umilą grę lub po prostu będzie się można nimi pobawić na lobby. Jeśli chodzi o minigry to ten plugin od @Damian testowałem i jest słaby ponieważ wiele wiadomości nie da aię przetłumaczyć i po prostu wiele rzeczy nie można ustawić według swoich potrzeb. Jeśli chodzi o te od @xYundy oba nie działają. Tylko nie podsyłajcie już minigierek bo te w większości już znalazłem, przetestowałem i powoli konfiguruję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję jakieś pupile (np. EchoPet), cząsteczki wokół gracza (SuperTrails) lub plugin na odtwarzanie jukeboxowej muzyki, np. icJukeBox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...