Skocz do zawartości
MrKisiel

Eluwa

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko ziomeczki, to ja, wasz ulubiony użydszkodnik Mr🅱isiel.

Podejrzewam, że większość z was raczej zna mnie ze starego kraftsajta/kraftportalu, bo raczej no-name tam nie byłem. Mam sobie 19 lat i siedze w piwnicy grając w gry, rysując i kombinując coś w RPG Makerze. Jestem aspołecznym hipokrytą z kompleksem boga lubiącym czasem decydować komu wolno żyć a komu już nie. Lubie loli i bardzo nieszanuje osób kojarzących qt smol dziewczynki z pedofilią.

Możliwe, że kojarzycie moje mapy które kiedyś postowałem, głównie Farm vs Zombies i lekko już legendarne Deep in Dungeon. Niektórzy może kojarzą też popularną serie anime mojego autorstwa pod tytułem Najgorsze Mapy, której główny bohater uzbrojony jedynie we własny sarkazm i przeterminowane żarty o papieżu samotnie rzuca wyzwanie pewnej stronie pełnej niegrywalnego gówna. 

Tak więc oto i ja. Przybyłem by siać rozpacz i czarny humor. I postować ładne loli. 

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, HelloDoggo napisał:

Cześć, lubisz MLEKO?

Jeszcze jak!

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...