Skocz do zawartości
XNT

[Poradnik] Objaśnienie systemu prac

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Istnieje na naszym serwerze system zarobku sztabek złota poprzez pracę. Plugin działa w oparciu o szansę zarobku i LVL pracy, każdy LVL pracy to większa szansa na zarobek. Jak to działa?

Na początek wpisujemy /praca list i bierzemy pracę jaka nam odpowiada. 

Każda praca ma ustawioną możliwość zdobycia trzech LVL.

Prace wybieramy poprzez /praca wez nazwa
Pamiętajcie, że komendy pluginu nie zawierają polskich znaków i należy wpisać np. /praca wez gornik a nie /praca weź górnik

Do wyboru mamy prace takie jak:

Drwal:

• LVL 1 to 2% szans zarobku
  • LVL 2 to 4% szans zarobku
  • LVL 3 to 6% szans zarobku

Górnik:

• LVL 1 to 2% szans zarobku
  • LVL 2 to 4% szans zarobku
  • LVL 3 to 6% szans zarobku

Zabójca:

• LVL 1 to 10% szans zarobku
  • LVL 2 to 20% szans zarobku
  • LVL 3 to 30% szans zarobku

Jak z tego wynika praca zabójca ma największy procent szans, bo jest najtrudniejszą na serwerze przy zastosowaniu w nim poziomu trudności: średni 🙂

Skąd będę wiedzieć jaki mam LVL pracy? Niestety na chwilę obecną musisz posiłkować się /praca top na którym jest lista trzech najlepszych graczy, ale wkrótce nowa wersja pluginu napisana od zera (stary system zostanie zmigrowany do nowego, nie będzie trzeba wbijać LVL od nowa)

Dlaczego w statystykach jest Top3 graczy a nie cała lista? Plugin był początkowo pisany pod inny serwer i nie posiadamy do tego pluginu źródeł i będzie wkrótce nowy lepszy system o czym pisałem wyżej. Nowy system ma zawierać wszystko to czego nie ma obecny - LVL, statystyki wszystkich graczy (nie tylko trzech), możliwość rozbudowy LVL.

Jak przyznawany jest kolejny LVL? To wie jedynie autor pluginu, którym nie jestem 🙂

Poradnik powstał na prośbę jednego z naszych graczy! 🙂

Edytowane przez XNT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.