Skocz do zawartości
XNT

[Kupię] Plugin na zarabianie sztabek złota

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT: Nieaktualne, plugin już pisze pewna ekipa :) . Jeśli coś się zmieni, otworzę temat ponownie, na razie proszę o zamknięcie tematu!

Witam, dałby ktoś radę napisać tanio i dobrze plugin Prac z zarobkiem na Sztabki złota?

Ma to być klon pluginu Jobs z przerobionym zarabianiem z /money na sztabki złota. Czyli są jakieś prace Drwal, Górnik, Zabójca i ustawiam im procenty zarobku i otrzymuję za nie np.  sztabkę złota do ekwipunku za którą mogę coś kupić na serwerowym targowisku.

Opcje pluginu:

Konfig pluginu w pliku config.yml

Zarobek sztabek złota

Konfiguracja procentu szans na zarobienie sztabek złota

Konfiguracja za co w danej pracy mają zarabiać

Wyświetlanie ilości LVL u gracza  poprzez komendę /praca lvl

Maja być domyślnie 3 LVL w każdej pracy, każdy LVL pracy ma mieć możliwość większej szansy zarobku sztabki złota (Szansy i ilości dropu minimalnego i maxymalnego) 

Możliwość dodania kolejnych LVL w danej pracy

Toplista wszystkich graczy - Nazwa ich pracy i jej LVL

Komendy:

/praca - Tutaj wyświetlić wszystkie komendy dostępne w pluginie

/praca wez nazwa_pracy - Możliwość dołączenia do danej pracy

/praca list - Lista prac

/praca lvl - Sprawdzenie swojego LVL pracy i ile brakuje do następnego LVL

/praca top - Toplista wszystkich graczy serwera z zaznaczeniem ich LVL i pracy w jakiej są 

Gdzie maja się zapisywać dane z prac? Najlepiej niech dane zapisują się do pliku players.yml lub config.yml tam byłaby informacja o tym kto ma jaki LVL i jaką ma pracę. Korzystając z tego pliku można by było podmieniać LVL pracy, oraz jej nazwę. Takie rozwiązanie jestem zmuszony wprowadzić, gdyż poprzedni system był napisany właśnie w ten sposób, że zapisywał graczy, ich LVL i nazwę pracy do pliku config.yml i chcę zrobić prostą i szybką migrację tych graczy ze starego systemu, mogę nawet podesłać układ starego config.yml w starym systemie by to łatwo zmigrować.  Stary system niestety nie posiada kodu źródłowego i muszę zamówić nowy. Czy ktoś mi pomoże i stworzy nowy system prac na sztabki złota?

Kontakt: PW lub [email protected]

Edytowane przez XNT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...