Skocz do zawartości
PanCake

Lion's cavity - ekipa, której potrzebujesz

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.caa738147b7fbcde79698a4fa29eed77.png

"Wątp, czy gwiazdy lśnią na niebie;
Wątp o tym, czy słońce wschodzi;
Wątp, czy prawdy blask nie zwodzi;
Lecz nie wątp, że kocham ciebie."

~Wiliam Szekspir o twórczości Lion's cavity

Witajcie, członkowie potężnej społeczności Minecraft w Polsce. Chciałbym wam opowiedzieć historię o zespole, choć szczerze mógłbym wspominać tutaj niemal o rodzinie, pasjonatów gry, twórców, i właściwie już artystów. Kreatywność to cecha wysoce pożądana, polscy budowniczowie są cenieni w Europie jako profesjonalni i pełni zaangażowania ludzie. Jahumen stworzył drużynę, która może popchnąć polską scenę Minecrafta do przodu. Zastanówmy się, co przyciąga uwagę, gdy odwiedzicie serwer Minecrafta po raz pierwszy? Mnie z pewnością zawsze intryguje mapa, ten zbiór sześcianów, z pozoru niemal banalny do stworzenia, jest w rzeczywistości efektem często nawet wielomiesięcznej pracy budowniczych. Lion's cavity to z pewnością nowa jakość na rynku, jesteśmy zgraną ekipą, której nie straszne żadne wyzwanie. Tworzymy właściwie wszystko: od zachwycających spawnów do struktur z ogromną ilością detali - bez sztampy, ale z pazurem. Członkowie Lion's cavity budują dla największych serwerów za granicą, a pracę naszych ludzi doceniane są nawet przez twórców gry, o czym może świadczyć ten artykuł na minecraft.net.

Korzystając z naszych usług, możesz liczć na profesjonalne traktowanie - słynne powiedzenie mówi, że klient nasz pan. Zawsze służmy radą, tworząc unikalne dzieła dostosowane do twojego projektu. Mapa to wizytówka serwera, dobrze wykonana często zatrzymuje gracza, bo świadczy o dopracowaniu serwera. Nigdy nie jest łatwo - zwłaszcza teraz, gdy polska społeczność nie jest już tak imponujących rozmiarów, jak było to jeszcze kilka lat temu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, mogę jedynie wskazać, że podstawą sukcesu projektu, i tego "magicznego" wybicia się na rynku serwerów w Polsce jest właśnie genialnie wybudowana mapa - i my ci ją dostarczymy.

Poniżej zamieszczam urywek naszego portfolio, więcej zdjęć (limit rozmiaru plików nie pozwala mi na wrzucenie więcej obrazków w przyzwoitej jakości) znajdziecie na naszej stronie - http://lionscavity.pro/.

Jeśli chcesz zamówić mapę, wypełnij formularz - kliknij tutaj.

12.jpg.0fa9b1a90453f918d421b51abf9a8919.jpg11.jpg.65fcadbf0182d9aabcf7f9ada4c21302.jpg2.jpg_large.thumb.jpg.f6a62782f3e151f9fe4e24fee8ab0545.jpg

Edytowane przez PanCake
  • Polubienie 3
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten uczuć kiedy wasze budowle są tak ponadczasowe, że nawet Shakespeare docenił ich piękno...    

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Budowle bardzo ładne, dawno takich nie widziałem 🙂

Mam natomiast kilka uwag odnośnie strony:

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.01.2019 o 15:23, Libter napisał:

Budowle bardzo ładne, dawno takich nie widziałem 🙂

Mam natomiast kilka uwag odnośnie strony:

Dziękujemy za opinię, @jahumen właśnie zgłosił wszystko do oddziału IT.

image.png.05c179f4bb787eac25a439f8c3fa15ca.png

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...