Skocz do zawartości
Damian

Jakich modyfikacji używacie najczęściej?

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakich modyfikacjach gracie najczęściej? Mi osobiście w ostatnim czasie spodobał się Mekanism i Chisel. Mekanism, ze względu na dużo prostszy crafting, aniżeli ten istniejący w aktualnych wersjach Industrial Craft 2, a Chisel to świetna modyfikacja dla budowniczych, tanim kosztem możemy dowolnie modyfikować wygląd bloków budowlanych.
Może polecacie coś nowego i mniej znanego szerszemu gronu graczy?

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Conquest Reforged - najlepszy mod dla ludzi kreatywnych którzy budują w stylu fantasy/średniowiecze

CustomNPC - Najlepszy mod do minecraft w ogóle, mnóstwo opcji aby stworzyć świat rpg/fantasy czy to w formie mapki czy w postaci filmu, a nawet jako server

WorldEdit - mod bez którego wszystkie projekty w minecraft powstawałyby 5 razy dłużej

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko optifine, bez niego nie wyobrażam sobie gry.

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Optifine, Voxelmap, WorldEdit ostatnio również Litematica na 1.13.2

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@fullfun Rozumiem, że to Litematica to odpowiednik moda o nazwie "Schematica"? Też czasami go używam, bardzo pomocny, tym bardziej jak ktoś nie za bardzo potrafi budować w Minecrafcie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, Litematica to aktualnie chyba jedyny odpowiednik schematica mod na 1.13.2. Budować potrafię, nawet niektórzy chwalą i uważają, że "bardzo ładnie" 😄
Po prostu modyfikacja ułatwia mi przenoszenie moich budowli z creative na survival. 

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Journey Map

IndustrialCraft2

Vic`s Warfare Pack(czy jakoś tak) 

Optifine

Thermal Expansion

McHeli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś używałem ComputerCrafta ale niestety przestano go rozwijać (byłbym wdzięczny jakby ktoś znał jakieś podobne mody).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie rzadko gram na modach jednak jeżeli już miałbym postawić takowy serwer to podstawowym modem jest Minefantasy2 😍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Buildcraft z forestrami + addony do tych modyfikacji. Te modyfikacje są bardzo do siebie kompatybilne i dobrze się uzupełniają.

Thaumcraft też bardzo spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cała paczka złożona z ponad 100 modów, linku nie ma ;c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem po co  to tutaj pisze skoro i tak mało kto to odczyta, ale bardzo lubię mieć ic2, mekanism, immersiva i thermal expansion (oraz thermal dynamics) w 1 paczce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się trochę przeterminowałem w Minecraftowym półświatku i siedzę na IC2 głównie. 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Optfiine. Kiedyś używałem Gammabright, VoxelMap oraz jeden na pokazywanie HP u innych, ale nie pamiętam nazwy tego moda akurat. Wtedy piękne czasy były... 😛 Dzisiaj to wszystko podchodzi pod Optifine, ostatecznie też VoxelMap #wersja_1.7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.02.2019 o 20:41, mekva napisał:

Kiedyś używałem ComputerCrafta ale niestety przestano go rozwijać (byłbym wdzięczny jakby ktoś znał jakieś podobne mody).

na 1.7.10, 1.12.2 jest ComputerCraft

@mekva

Edytowane przez Archez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...