Skocz do zawartości
XNT

Poszukiwany YouTuber/Streamer na ClassicSurv.eu!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mamy już jednego YouTubera, a w zasadzie streamera o nicku DYZMA na serwerze, ale im więcej Youtuberów/Streamerów tym lepiej! Nie mamy sprecyzowanych limitów jeśli chodzi o liczbę subskrypcji, bo najbardziej liczą się wyświetlenia u Ciebie i reakcja na Twoje filmy. Każde zgłoszenie będziemy rozpatrywać indywidualnie.

Możemy zaoferować reklamę Twojego kanału na Discord, grupach, facebooku i oczywiście rangę YouTubera/Streamera. Jeśli to dla Ciebie za mało, to możemy dogadać się na discordzie https://discord.gg/5mfhg5e . 

W kanale rekrutacja na Discord lub w odpowiedzi na ten wpis zamieść swoje podanie według poniższego wzoru:

Nick w MC: Tutaj wpisz swój nick jaki masz w Minecraft
Twój kanał Youtube lub Twitch: Tutaj podaj swój kanał w Youtube lub w Twitch w zależności od tego gdzie jesteś aktywny i gdzie masz widzów 🙂
Liczba Subskrypcji: Tutaj podaj liczbę subskrypcji
Liczba wyświetleń na filmie po 24h od wgrania/Liczba oglądających transmisję na żywo [Wybierz odpowiedni punkt]: Wpisz tutaj ile masz wyświetleń po 24h od wrzucenia filmiku lub jaką masz liczbę oglądających na transmisji na żywo!
Twoje oczekiwania względem nas: Opisz tutaj czego od Nas oczekujesz za promocję serwera

Czas na zgłoszenia jest nieokreślony, rekrutacja na Youtubera/Streamera może być zamknięta w każdej chwili, nie pytaj czy dalej szukamy, a po prostu się zgloś! 🙂

Edytowane przez XNT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×