Skocz do zawartości
blyak

[FreeBuild na 1.13] WolfQ - FreeBuild + lekkie MMO/RPG

Rekomendowane odpowiedzi

• Nazwa i opis projektu/serwera: FreeBuild + dodatki MMO/RPG na 1.13. FreeBuild stoi na dość dobrej maszynie Do dyspozycji mamy  14GB RAM i 4 rdzenie Xeona. Do tego 2TB spięte w RAID.  FreeBuild chciałbym żeby zachował trochę tego klimatu itd jak za dawnych lat wersje takie 1.6.4 może mniejsze tak do 1.7.2 było kozaq...
  • Oczekuję: Potrzebne 2 osoby, które potrafią dobrze budować, oraz znają komendy, będą posiadać tak jak by 2 rangi, bud oraz mod lub admin zależy od umiejętności. Osoba która umie więcej dostanie administratora, ta która mniej, moda. Obaj muszą umieć wiadomix budować :v Wygląda to jak wygląda, ale dobrze jest, już wiele rzeczy zostało zrobione, potrzebne są tylko budowle oraz 2 osoby żeby zapełnić administrację. Cała ekipa to tylko 4 osoby i ani jednej więcej, żadnych pomocników. 
  • Oferuję: Ciekawy projekt, może odstraszająca wersja, ale ja jestem fanem i zwolennikiem wersji 1.7.2, ale jakoś przekonało mnie 1.13. Zaoferuję również dużo zabawy oraz szansę rozwinięcia swoich umiejętności, więc będzie nauka i zabawa . Nie zaoferuję jednak pieniędzy, gdyż co ja będę miał z tego serwera? Eula zabrania takiego czegoś jak płatne rangi, jednak będą one, ale jedyne dodatki jakie wprowadzą to kosmetyka, ewentualnie coś co nie zrobi z tej rangi postrachu steve'ów, czegoś co nie da komuś przewagi! Dlatego będzie to też tania ranga, która daje nie wiele, więc pewnie nie za wiele osób ją kupi, ale warto spróbować 
  • O mnie:  Jestem Jakub, mam 15 lat, jak cię ciekawi co mnie interesuje to zapraszam na profajl, raczej mało ciekawe. Serwery tworzę często, więc co nieco o tym wiem.
Edytowane przez blyak
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...