Skocz do zawartości
Patbox

Boxcraft - Klasyczny serwer z nutką nowości

Rekomendowane odpowiedzi

[Obrazek: head.png]

Boxcraft to mały, hobbystyczny serwer Minecraft, który ma za cel stworzenie małej, jednak współpracującej ze sobą społeczności. Nie znajdziesz u nas za dużo ułatwień, brak homów, /tpa, czy /spawn mają sprawić, że rozgrywka będzie trochę trudniejsza, ale nadal sprawiedliwa. Dodatkowo nie znajdziesz tutaj faworyzacji, nie kupisz przedmiotów w item shopie, czy jakichś ułatwień. Każdy gracz jest równo traktowany.

[Obrazek: coznaj.png]
Oprócz wspomnianych powyżej braków homów, czy tpa znajdziesz też jakiś mniejsze lub większe ułatwienia.
Na przykład taki Slimefun dodaje wiele nowych przedmiotów, dzięki czemu rozgrywka staje się bardziej urozmaicona,
Automatyczne farmy owiec też są u nas możliwe do stworzenia.
Generator świata jest bardzo podobny do tego znanego z czystego Minecraft'a, jednak biomy są dużo, ale to dużo większe, rzeki wyglądają w końcu jak rzeki, a oceany nie są otoczone lądem. 
Mapa serwera była wzorowana na mapie Polski (zachowaliśmy większe rzeki oraz położenie niektórych krain geograficznych).

[Obrazek: pozosta.png] 
Adres serwera: boxcraft.ga
Wersja: 1.13.2/1.12.2
Edytowane przez Patbox
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wreszcie coś orginalnego! Po samym opisie mogę gorąco polecić. Mógłbyś zarzucić jakimiś screenami z serwera? 🙂

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, stefanik11 napisał:

Wreszcie coś orginalnego! Po samym opisie mogę gorąco polecić. Mógłbyś zarzucić jakimiś screenami z serwera? 🙂

Za jakiś czas pojawi się film prezentujący większość funkcji/podstawy 😛

Edytowane przez Patbox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reklama ciekawe, ale zastanowiłbym się nad estetyką spawnu, czy co tam w tle prezentowane.

Edytowane przez fullfun
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, fullfun napisał:

Reklama ciekawe, ale zastanowiłbym się nad estetyką spawnu, czy co tam w tle prezentowane.

W sumie jak 2 os. prosi, to czemu nie 😛

8z0sao.png

xnr82b.png

r1tn3x.png

Od razu napiszę, że jest jeszcze nie skończony.

Edytowane przez Patbox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Patbox napisał:

W sumie jak 2 os. prosi, to czemu nie 😛

8z0sao.png

xnr82b.png

r1tn3x.png

Od razu napiszę, że jest jeszcze nie skończony.

Ymm... sam pomysł na spawna wydaje się być fajny, lecz jest tam trochę pusto. 😐 Ale skoro zapewniasz, że nie jest jeszcze skończony, to nie ma się o co martwić. Życzę owocnej pracy.

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo podoba mi się pomysł tego serwera. Z założenia trudny, skromny survival na najnowszych wersjach ze zgraną społecznością i bez ułatwień.

Mam jednak wielką nadzieję, że nie będzie u was dropu ze stone ani cubboidów, bo to zmienia całkowicie wszystko.

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny pomysł, oby wypalił 😉 . Dzisiejsze Community Minecraft jest jednak dość ciężkie i trudno strzelić z pomysłem w dziesiątkę, nie mniej powodzenia 🙂

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Egzequtor napisał:

Bardzo podoba mi się pomysł tego serwera. Z założenia trudny, skromny survival na najnowszych wersjach ze zgraną społecznością i bez ułatwień.

Mam jednak wielką nadzieję, że nie będzie u was dropu ze stone ani cubboidów, bo to zmienia całkowicie wszystko.

Spokojnie, ze stone'a jedyni co będzie wypadać, to cobble 🙂 Cuboid będą, jednak to nic w stylu postaw blok i masz, tylko ograniczony teren wyznaczony łopatą, możliwy do powiększenia tylko dzięki grze. Niestety w erze griefu i cheatów takie zabezpieczenie musi być.

Godzinę temu, Xanter napisał:

Fajny pomysł, oby wypalił 😉 . Dzisiejsze Community Minecraft jest jednak dość ciężkie i trudno strzelić z pomysłem w dziesiątkę, nie mniej powodzenia 🙂

Teraz w erze easyhcków, trochę trudno "wybić" serwer bardziej nastawiony na spokojną rozgrywkę 😕 Sam jakoś na tłumy nie liczę. Nawet jeśli na początku nie wypali, to i tak będę walczył.

I tak przy okazji zapraszam zainteresowanych na discord'a, tam w pierwszej kolejności można się dowiedzieć o tym co będzie 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Tosteł napisał:

Czy są działki czy jakiegokolwiek rodzaju cuboidy?

morze

Edytowane przez HelloDoggo
morze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Tosteł napisał:

Czy są działki czy jakiegokolwiek rodzaju cuboidy?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, MarciDieGreen napisał:

prezentacja taka sobie, ale pomysł dobry :classic_ninja:

Wiem

6 godzin temu, Grzesiek11 napisał:

Hmmm... Pomysł ciekawy, ale cubboidy psują wszystko. Tak czy siak, zagram i zobaczę.

No ale niestety, tak jak pisałem wcześniej, jakieś zabezpieczenie musi być 😕 Oczywiście podkreślę, że to nie będzie znowu użyte precious stones 😛

6 godzin temu, Somka napisał:

Jaki będzie poziom trudności?

Jeśli chodzi ci o ten Minecraftowy, to normal/hard.

Edytowane przez Patbox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielka szkoda, że zrobiłeś cubboidy, mówiłem, że średnio się to przyjmie.

No nic, cały pozostały serwer wyszedł świetnie, tylko te cubboidy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.12.2018 o 15:25, Patbox napisał:

0:45 sekunda filmu i wszystko wyjaśnione. :kappa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobry serwer 😄 Polecam wszystkim 😄 

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi