Skocz do zawartości
Damian

Ulubiony typ serwera?

Ulubiony typ serwera  

13 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jaki jest Twój ulubiony typ serwera?

• Survival
      4
    • Freebuild
      1
    • Hardcore
      1
    • Mini-gry
      0
    • RPG
      0
    • Skyblock
      0
    • Jail
      0
    • Roleplay
      3
    • Survival + Frakcje
      1
    • EasyHC
      1
    • Inne
      2

Rekomendowane odpowiedzi

llogo.png.bd3f6803efcb8c2d9f12f8149c6a294b.png

Serwery Minecraft pozwalają graczom cieszyć się grą przez sieć z innymi ludźmi. Istnieje wiele typów serwerów Minecraft, wyróżniających się unikalnymi cechami gry, regułami i różnymi implementacjami technicznymi. Żadne dwa serwery nie są takie same, a często różnica pomiędzy różnymi typami serwerów jest znikoma lub całkowicie nie do odróżnienia. Niektóre z serwerów są bardziej zorientowane na PvP, niektóre obejmują aspekty przetrwania, kreatywności lub przygody, niektóre mają wbudowaną ekonomię, a niektóre z nich zawierają wbudowaną minigry. 
Jakie są Wasze ulubione typy serwerów gry Minecraft? Macie jakieś swoje ulubione?

Edytowane przez Damian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Survival, może czasem z nudów jakieś mini gry ;D A w pl chyba nie ma zadnego dobrego roleplay 😕 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Seed1212 Zawsze można w coś pograć na zagranicznych serwerach. W Polsce jedynie co mi przychodzi na myśl to Hapel opierający się o powieści Rowling z uniwersum Harrego Pottera.

Edytowane przez Damian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałeś o easyhc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Somka Typów serwera jest taki ogrom, że trudno to pojąć! Stąd w ankiecie jest opcja "inne" 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podać Jail a zapomnieć o easyhc? Jak to tak można? :kappa:  @Damian właśnie piszę podanie na Hapel, zobaczymy jak to wygląda 😉 

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Seed1212 Bardzo dopracowany serwer i raczej lepszego w Polsce nigdy nie było, taki prawdziwy roleplay. No ja ciut stara szkoła, nie grałem na easyhc 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autorskie, oryginalne, kreatywne, dobrze zaprojektowane i zaprogramowane minigry. (których w PL nie ma)

Edytowane przez Katniss
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Survival + Frakcje i EasyHC, te dwie opcje do ankiety proszę dodać.

Serwerów RolePlay jest niewiele. Projektów jest jednak więcej. Problem pojawia się gdy te projekty upadają, serwery nie powstają tak jak należy lub starty są przekładane. Wtedy ciężko jest się takim serwerom utrzymać.

Liczę kciuki, że serwerów Survival i RolePlay będzie co raz więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Waszą prośbę dodałem EasyHC oraz Survival + Frakcje. @Egzequtor nie liczyłbym już na rozwój jakichś większych projektów jak za dawnych czasów, raczej nowo-powstające serwery będą bazowały na wytyczonych już konwencjach, albo prostych założeniach, które będą gromadzić więcej graczy. Ludzie znudzili się ambitnymi projektami, bo te w większości nie wypalają. 

@sopher Cóż to za typ serwera 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obumarły, znacznie rzadziej widywany na tle innych serwerów Minecraft, roleplay. Za przykład mogę podać Hapel, który w tym przypadku okazał się fenomenalnym serwerem, w sumie odwrotnie niż się spodziewałem, i to jeszcze za czasu reklam i hype'u. Poza tym, Hardcore - mylony i szufladkowany z easyhc, ale to jakiej frajdy doświadczyłem grając w różnych gildiach, na różnych serwerach i poznając coraz to nowe osoby, po prostu - nie da się opisać. ;d

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Katniss napisał:

Autorskie, oryginalne, kreatywne, dobrze zaprojektowane

starczy, nie potrzebnie dodałeś "minigry" (to moja opinia zrobiona z Twojej)

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vanilla, której nie ma w ankiecie, czasem Skyblock, minigry na HP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SuperMediumUltraHardEasySiteCorePortal, którego

14 godzin temu, Grzesiek11 napisał:

nie ma w ankiecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardzo lubię roleplaye, ale w minecraft, a szczególnie w Polsce brak takich serwerów. Jedynie marne reallife, które nazywają się roleplayami, a polegają na odgrywaniu nudnego życia i zbieraniu w pracy kamienia czy innych kwiatków. zero odgrywania fajnych akcji, interakcji między graczami, chyba że jest jakiś taki rozwinięty serwer w Polsce. Mam nadzieję, że się mylę i są lub powstaną. Freebuildy też są fajne, ale niestety zanika ten stary klimacik ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi