Skocz do zawartości
Seed1212

Gothic/Gry Piranha Bytes

Rekomendowane odpowiedzi

Temat ogólny do rozmów na temat całej serii Gothic tj. Gothic, Gothic 2, Gothic 2 Noc Kruka, Gothic 3, Gothic 3 Zmierzch bogów, Gothic 3 The beginning, opcjonalnie Arcania 4 i innych gier studia Piranha Bytes. 

Żeby jakoś zacząć to pochwale się statami ukończonego przeze mnie 2 miesiące temu Gothica 2 bez dodatku Noc Kruka. Postanowiłem pójść w łuk z lekką pomocą broni jednoręcznej. A wy gracie dalej w Gothica?
bo5VeKu.png

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstyd przyznać, ale nigdy nie grałem w Gothica. Kiedyś trzeba się przekonać bo ta gra urosła już chyba do miana kultu 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeszedłem Gothica 1 bez problemu (po nasłuchaniu się na temat bezsensownego sterowania), grając w starym i nowym obozie jako wojownik z dwuręcznym. Gothica 2 i dalszych już mniej mi się chciało, więc nie skończyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gothic/2/NK Najlepsze gry 🙂 A że to forum także o klockach to może kogoś zaciekawi mój trailer serwera Gothica

Serwer już raczej nie wystartuje, ale w tym roku zamierzam sam wszcząć prace nad mapą do Gothica jedynki, a mając już mapę stworzyć serwer ^^ Niestety mam jednego moda na 1.7.10 którego muszę mieć na 1.12 a nie znam się na kodowaniu. Szczerze mówiąc to potrzebuje tylko mobów z tego moda, jeśli ktoś chciałby pomóc to pisać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyne prawilne części gothica to 1 (Nie pamiętam już ale było parę na prawdę dobrych addonów) ,  2 + noc kruka (To samo co przy jedynce) 

3 część nie przypadła mi osobiście do gustu (A gusta są różne) Jednak z tego co gdzieś kiedyś widziałem ma wyjść oficjalny Gothic 4 (arcania to bubel :x)

@Evoken Nie da się obejść bez forge? Znam parę sztuczek które tworzą z vanilli całkowicie nową grę bez potrzeby babrania sie w forge 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...