Skocz do zawartości
uEquaLiruM

[SkyBlock] [1.12.2] [Zapowiedź] SkyEco.PL - klasyczny skyblock z nowością

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Z miłą chęcią prezentuje wam mój nowy serwer SkyEco.PL.

Informacje o serwerze:

IP: SkyEco.PL

Wersja: 1.12.2

Tryb: SkyBlock

Discord: https://discord.gg/6vhj2kj

Strona: SkyEco.pl

Wejście: Premium, nonpremium

Start: 23.12.2018r (23 grudnia 2018r w niedziele) Godzina: 15:30

SkyEco.PL to jest klasyczny skyblock z nutką nowości. Na serwerze znajdziesz między innymi: wymieniarki, PVP, parkour (o 3 trybach trudności z nagrodami), sklep VIP/SVIP. Występującymi rangami na serwerze to: Gracz, VIP, SVIP, Moderator, Admin.. Cóż.. Po co więcej.. Zadbaliśmy też o wygląd postaci i na naszym serwerze widać skiny graczy dzięki naszemu pluginowi. Nie zapomnieliśmy też o oddzielnym schemacie wyspy dla Gracza, VIPa/SVIPa.  Przesyłam wam film i fotki spawnu:

Ftzbuqy.png

LUgU04x.png

https://www.youtube.com/watch?v=e8GzenpuKAY

Edytowane przez uEquaLiruM
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UWAGA!

1 gracz na serwerze dostanie rangę SVIP na 3dni i 2500$.

2 gracz na serwerze dostanie rangę VIP na 3dni i 2000$.

3 gracz na serwerze dostanie 1500$.

Pozdrawiam, i mam nadzieję, że będziecie na starcie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kto tu mówi, że jest najlepszy.. Sky-block.pl to ten który istnieje od 2013 i prowadzi go osoba dorosła.. I on jest najlepszy. Jak kto uważa. @Grzesiek11

Widzimy się dziś za 4 godziny i 15 minut ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, uEquaLiruM napisał:

A kto tu mówi, że jest najlepszy.. Sky-block.pl to ten który istnieje od 2013 i prowadzi go osoba dorosła.. I on jest najlepszy. Jak kto uważa. @Grzesiek11

skyblock.net istnieje od 23 maja 2012 roku i jest pierwszym serwerem Skyblock na świecie. Admini są dorośli, to dość oczywiste, a serwer jest premkowy, co znacznie zmniejsza ilość małolatów. Powodzenia w przebiciu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny amatorski Serwer Skyblock, którego właściciel twierdzi że ma jakieś szanse. Znowu będzie tak, że serwer będzie zbyt wielkim wyzwaniem, w momencie gdy kasa się przestanie zgadzać i wszyscy zamkną biznes. Czekam z niecierpliwością.

Serwery SkyBlock są strasznie naciągane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Listek_ no bo to jest klasyk.. Czyta się opisy. 

@Egzequtor kasa się na razie nie kończy w wigilię trochę otrzymałem w prezencie i bez obaw starczy na pare miesięcy 😉 I ja nie twierdze, że mam jakieś szanse. Ważne, że są stali gracze, którzy nawet po nocach grają.

Pozdrawiam, i zapraszam was na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, uEquaLiruM napisał:

@Listek_ no bo to jest klasyk.. Czyta się opisy. 

@Egzequtor kasa się na razie nie kończy w wigilię trochę otrzymałem w prezencie i bez obaw starczy na pare miesięcy 😉 I ja nie twierdze, że mam jakieś szanse. Ważne, że są stali gracze, którzy nawet po nocach grają.

Pozdrawiam, i zapraszam was na serwer.

Prędzej dzieci które będą grały 2h dziennie przez 2 tygodnie i odejdą z nudy. Dzisiaj nolife-ów już się nie spotyka..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Egzequtor napisał:

Prędzej dzieci które będą grały 2h dziennie przez 2 tygodnie i odejdą z nudy. Dzisiaj nolife-ów już się nie spotyka..

No to Cię zaskoczę, na serwerze mamy gracza, który gra w nocy i w dzień.. Po pare godzin tak średnio ok. 5 godzin dziennie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do rozmowy!

Możesz napisać odpowiedź teraz, a następnie się zarejestrować. Jeżeli już masz konto, zaloguj się teraz.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...