Skocz do zawartości
XNT

Hytale - Gra przypominająca Minecrafta od twórców Hypixela

Rekomendowane odpowiedzi

Hytale wygląda super i na pewno będzie na to ogromny hype bo gra jest skierowana zarówno do dzieciaków przez swoją cukierkowość i przygodę jak i do nieco starszych ze względu na to co będzie można tam tworzyć, już nie wspominając ile fanów minecrafta tego wypróbuje. Ja niezmiernie czekam na te wszystkie narzędzia do tworzenia własnych modeli, tekstur, skryptów a nawet filmów. To będzie coś ciekawego i moje machinimy z minecrafta które tworze wskoczą na całkowicie nowy poziom w Hytale. Oby tylko tych narzędzi dla społeczności moderskiej nie skopali.

btw. za jakiś czas nagram film o Hytale bo brakuje na polskim youtube porządnego filmu informującego o tej grze

Edytowane przez Evoken
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Modowanie w #Hytale może stać się trochę ... wybuchowe!
48407423_532659087249136_8287953869460209664_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=3850f680ddee7e321dd854c184d8b86d&oe=5CD6A278
Nowe zdjęcie od ekipy Hytale

Edytowane przez Damian
  • Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twórcy gry planują dodanie różnych dodatków, które można będzie nałożyć na plecy:

DwA3YdcX4AIOHwu.jpg:large

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Skąd bierzesz te obrazki. jak np. ten wyżej? Updejtują cały czas swoją stronę? Będę chciał nagrać filmik o Hytale i wszystko mi się przyda.

edit. dobra już wiem ^^

Edytowane przez Evoken

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W internecie zrobiło się tak dużo zamieszanie wokół Hytale, że doprowadza to czasem do trochę karykaturalnych rzeczy...
Świetny filmik temu poświęcony :classic_unsure:

• Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hytale pierwszy raz w gazecie poświęconej grom komputerowym. Produkcja została wyróżniania na czterech stronach magazynu Edge, brytyjskiego miesięcznika o grach komputerowych. 

"Hytale: pierwsza, oryginalna gra pokazująca, że pokolenie Minecrafta dojrzało."

DwLIc_SUwAIdh6i.jpg:large

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jestem jedyną osobą na świecie która nie sądzi że Hytale zabije oryginalne klocki z pierwszym dniem jakiejś otwartej bety? I mean, ludziki. Ceesgo próbował, gaynite próbował, jakoś nie wyszło. O kompatybilności wstecznej można pomarzyć, a ze starych map raczej ludzie nie będą chcieli rezygnować.

Pozatym i tak wole oryginalną klockową grafike i rozdzielczość z klocków. Ma w sobie tą wspaniałą prostote, meanwhile Hytale ma jak dla mnie zbyt złożone modele jak na klockopodobny twór, ale z kolei za mało na gre z klockami nie związaną.

• Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.01.2019 o 20:19, MrKisiel napisał:

Czy jestem jedyną osobą na świecie która nie sądzi że Hytale zabije oryginalne klocki z pierwszym dniem jakiejś otwartej bety? I mean, ludziki. Ceesgo próbował, gaynite próbował, jakoś nie wyszło. O kompatybilności wstecznej można pomarzyć, a ze starych map raczej ludzie nie będą chcieli rezygnować.

Pozatym i tak wole oryginalną klockową grafike i rozdzielczość z klocków. Ma w sobie tą wspaniałą prostote, meanwhile Hytale ma jak dla mnie zbyt złożone modele jak na klockopodobny twór, ale z kolei za mało na gre z klockami nie związaną.

Powiem tak: ogólnie rzecz biorąc, nie uważam, że Hytale zbije MC. (Mówisz o fortnajcie i ceesie - te gry to już całkiem co innego). Ale może być ciekawą próbą zrobienia klockowej gry przygodowej. Jeśli dobrze rozumiem, będzie to właśnie przygodówka z elementami sandboxu, nie odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.12.2018 o 15:24, Hevbis napisał:

Wygląda na to, że po prostu chcą przenieść swoje minecraftowe gry na samodzielny silnik. To dość rozsądny ruch. Ominą tym samym ograniczenia nakładane przez Mojang i samego Minecrafta. Mają spore community, które z pewnością przesiądzie się na ich nowy projekt - to może wypalić. Sam chciałbym, aby była to gra płatna, ale patrząc na sprawdzony model płatności Hypixela, raczej będzie to f2p (co nie skreśla jej z automatu w moich oczach i w waszych też nie powinno).

Będzie to sandbox z elementami RPG (de facto minecraft również jest sandboxem z elementami RPG, jednak Hytale stawia więcej na RPG niż mc).

Tutaj jest opis gry na ich stronie; 
"Embark on a journey of adventure and creativity. Hytale combines the scope of a sandbox with the depth of a roleplaying game, immersing players in a procedurally generated world where teetering towers and deep dungeons promise rich rewards. Hytale supports everything from block-by-block construction to scripting and minigame creation, delivered using easy to use and powerful tools."

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, fullfun napisał:

minecraft również jest sandboxem z elementami RPG

Daily reminder że szkielety, potiony i ulepszanie itemów nie wystarczy by nazwać gre RPG.

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, MrKisiel napisał:

Daily reminder że szkielety, potiony i ulepszanie itemów nie wystarczy by nazwać gre RPG.

Po 1. Nie nazwałem minecrafta grą RPG
Po 2. Elementy RPG w minecraft to na pewno; Doświadczenie, ulepszanie przedmiotów i ich statystyk, mikstury, bossy oraz handel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, MrKisiel napisał:

Akurat tworzę  materiał dotyczący Hytale i mogę zapewnić, że element RPG w Hytale nie polega tylko na tym... Są statystyki, przedmioty mają swoje rodzaje rzadkości, a w samej grze występują różne "chain questy" które stawiają właśnie na postęp gracza. Jak dla mnie gra aktualnie wygląda na  pół sandboksową, pół rpgową

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Evoken napisał:

Akurat tworzę  materiał dotyczący Hytale i mogę zapewnić, że element RPG w Hytale nie polega tylko na tym... Są statystyki, przedmioty mają swoje rodzaje rzadkości, a w samej grze występują różne "chain questy" które stawiają właśnie na postęp gracza. Jak dla mnie gra aktualnie wygląda na  pół sandboksową, pół rpgową

Tylko ja o klockach mówiłem, że to nie RPG. Hytale jak najbardziej, jeszcze jak.

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi