Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Używam world guard i chciałbym zablokować naturalne spawnowanie się mobów na danym regionie. Znalazłem flagę mob-spawning ale ona całkowicie blokuje spawnowanie mobów (nie można ich zespawnować komendą ani jajkiem i nie spawnują się naturalnie) a ja chcę zablokować tylko ich naturalne spawnowanie (tak żeby same się nie pojawiały ale żeby można było je zespawnować jajkiem lub komendą). Jeśli takiej flagi nie ma w samym world guard to może jest na tą flagę osobny plugin.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co się orientuję, to takie coś nie jest możliwe, jednak możesz użyć flagi mob-damage, która blokuje atakowanie graczy przez potwory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem ale chodzi mi o to co napisałem w temacie. Może jest jakiś plugin dodający taką flagę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy w pociągu InterCity "Matejko"!
Z tego co się orientuję, nie ma takiej flagi ale zawsze możesz stworzyć odpowiednie moby, a później zablokować ich 'automatyczny' spawn.

Dziękujemy za skorzystanie z usług PKP InterCity 🙂

• Wygryw 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up nie nie mogę stworzyć mobów bo są one w gadżetach na lobby. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm,

a może by ta na danej strefie zmienić biom na grzybowy?

Jak mnie pamięć nie myli tam respią się naturalnie tylko grzybowe krowy o ile będzie tam trawa.

Ewentualnie jeśli w grę może wchodzić wyłączenie całkowitego naturalnego spawnowania, a pozostawienie innych opcji być może mogłaby Ci pomóc ta wtyczka:

Cytat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za pomoc ale zrobiłem to w końcu za pomocą gamerule domobspawning. Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...