Skocz do zawartości
Ewald

Ewald - podanie na administratora.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

• Motywacja i coś o mnie:
    • Nazywam się Jakub i mam 16 lat. Na co dzień zajmuje się tworzeniem stron internetowych, programowaniem i chodzeniem do szkoły. Jestem doświadczoną osobą, ponieważ długi czas byłem moderatorem, administratorem na skript.pl, moderowałem też wiele forów. Spędzanie czasu w ten sposób sprawia mi ogromną przyjemność, poniekąd też jest to moim hobby 🙂 Zdecydowałem się na zgłoszenie mojej kandydatury, ponieważ chcę zmienić CraftSite na lepsze- chcę, aby użytkownicy nie czuli się gorsi od tych z kolorowymi rangami.
  • Dyspozycyjność: 4-8 godzin w dni powszednie, 8-12 godzin w dni wolne (na discordzie jestem dostępny od godziny 6 do godziny ~23.)
  • Czas na forum: 8-12 godzin tygodniowo, nie mniej, czasem możliwe więcej, jeśli jest coś ważnego do zrobienia.
  • Umiejętności: 
    • Panel moderatora w silniku IPS opanowany do perfekcji (były, aktywny moderator na forum skript.pl).
    • Tworzenie/edytowanie stylu/układy strony opanowane w stopniu bardzo dobrym (administrator na forum skript.pl i na byłym forum partnerskim wcześniej wymienionego forum).
    • Zarządzanie użytkownikami, wtyczkami (głównie konfiguracja) w silniku IPS w stopniu dobrym-bardzo dobrym (Lider administracji na skript.pl i administrator na byłym forum partnerskim).
    • Ogólne obowiązki Administratora na forum skript.pl (nadawanie nagród, edycja stylów, dawniej tworzenie blogów) w stopniu bardzo dobrym. 
    • Pisanie wpisów na blogi w stopniu średnim-dobrym. (coś tam naskrobałem dla byłego serwisu Libtera z pluginami).
    • Dobra znajomość HTML5, CSS3 i Panelu Administratora w silniku IPS.
    • Zarządzanie serwerem Discord. (Administrator na discordzie skript.pl, Moderator na discordzie haker.edu.pl. Prowadzenie własnego serwera Discord).
    • Tworzenie botów do Discorda (Dawny EwaldBot, Współtwórca bota dla mojego usuniętego już serwera Discord).
  • Wnioski, które umiem zrealizować:
  • Uprawnienia, o które wnioskuję:
    • Dostęp do zarządzania stylami, działami, blokami i emotikonami na forum.
    • Uprawnienia Administratora na discordzie i Uprawnienia Moderatora na forum.
    • Dostęp do nadawania nagród (jeśli takowy plugin się pojawi) na forum.
    • Dostęp do zarządzania użytkownikami (zmiana nazwy etc.) na forum.
Edytowane przez Ewald
drobna poprawka
  • Polubienie 1
  • Super 1
  • Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie to ostatnio jakoś rakowo się zachowujesz 😕 Nie mam zdania co do admina, ale modkiem jesteś naj ❤️

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Ixidi napisał:

Ogólnie to ostatnio jakoś rakowo się zachowujesz 😕 Nie mam zdania co do admina, ale modkiem jesteś naj ❤️

Dzięki za opinie, mając administratora imo tak rakowo się nie zachowuje, ale nie mi to oceniać, dziękuję jeszcze raz! 😄

10 minut temu, Archez napisał:

Moim zdaniem ciekawy kandydat.Masz mój głos!

Dziękuję! 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Ewald napisał:

mając administratora imo tak rakowo się nie zachowuje

No jak miałeś to się tak nie zachowywałeś.

Edytowane przez Ixidi
  • Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś młody, ale myślę, że powinieneś dostać szansę! 🙂  Podanie dobre moim zdaniem. Raczej dobry kandydat 👍

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Ewald napisał:

Dostęp do nadawania nagród (jeśli takowy plugin się pojawi) na forum.

za kopiowanie ode mnie jestem na nie 😞

• Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to bym był bardziej za banem, niż administratorem /shrug

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poważny kandydat w obliczu fali newfagów ze szkripta, jak najbardziej jestem na tak - jesteś promyczkiem nadziei dla tego forum.

Pozdrawiam,

PanCake

• Super 2
  • Śmieszne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

20181217_181123.jpg

Myślę, że to najlepszy wybór!

Edytowane przez Haskell
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.