Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hi ;v

Chciałbym zająć się tym forum z dwóch powodów. Na dawnym craftsite zarejestrowałem się na początku 2016, a z treści zawartej na forum korzystałem już w 2015 i chciałbym uratować społeczność - Make craftsite great agin! Drugim powodem jest fakt bycia współwłaścicielem forum - chciałbym mieć kontrolę na projektem, który częściowo ufundowałem.

Zapraszam się także do zapoznania się z wątkiem zawierającym kampanię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, JanekJaran napisał:

jestem obecnie aktywnym moderatorem

no nie wiem xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, HelloDoggo napisał:

Po co? 🤨

Wymieniłem te, które umiem zrealizować. Nie mówię, że te wniski będą zakceptowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, JanekJaran napisał:

jestem obecnie aktywnym moderatorem skript.pl, zrezygnuję z tej rangi, jeśli zostanę administratorem

Bardzo sobie psujesz opinię takim dopiskiem, sugeruje to że przy okazji dostania lepszego stanowiska gdzie indziej po prostu się zmyjesz. Może nawet lepiej by było darować sobie ten fragment, jednak lecimy dalej.

7 godzin temu, JanekJaran napisał:

chciałbym mieć kontrolę na projektem, który częściowo ufundowałem.

Też mogę kupić admina? 😏

Co do reszty jestem całkiem okej, jednak nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi (gdyż ocena by była troszkę subiektywna), dlatego zostawiam tutaj tylko swoje uwagi dla Libtera.

• Polubienie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Nicku napisał:

Też mogę kupić admina? 😏

Motywacja ma charakter subiektyny, nikt nic tu nie mówił o kupowaniu admina. Sam prawdopodobnie w podobnej sytacji chciałbyś mieć jakąś kontrolę. Z Libterem ustaliłem, że współwłaścicielstwo nie musi być z tym powiązane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś jedynym użytkownikiem który składa podanie, a jednocześnie którego znam od dłuższego czasu.

Widziałem twoje wpisy na cp, udzielałeś się na wielu discordowych serwerach, zależało ci na rozwoju fcrafta i przede wszytkim dorzuciłeś się do forum. Jestem jak najbardziej na tak, powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...